Dolandırıcı mailini açmak

Zarar gelmez ancak bu maillerin içinde maili açıp açmadığınızı belirten takipçi bulunur. Eğer açmazsanız genelde daha fazlası gelmez, ancak açarsanız ilginizi çektiğini düşünerek daha fazla gönderirler.

1 ay önce hacklendim demişsiniz ama maili açmayı geçtim resmi açmaya kadar gitmişsiniz. Bilmediğiniz yerlerden gelen mailleri açmayın direkt silin.
1 ay önce maillerden değilde indirdiğim bir şeyden hacklendim ayrı zamanda bu bilgilerimin bulunduğu bir tehtid mesajı olduğunu düşündüğüm için açtım fotorafı yani umarım fotorafı açmamdan bir şey olmaz
Ismi Y ile baslayan yemek siparis uygulamasina kayitliysan her turlu mail gelir. Cok icinde kaldiysa sifreni degistir gec.
bu mail neredeyse hiçbir yere bağlı değil hacklendikten sonra açtığım bir maildi

1 ay önce maillerden değilde indirdiğim bir şeyden hacklendim ayrı zamanda bu bilgilerimin bulunduğu bir tehtid mesajı olduğunu düşündüğüm için açtım fotorafı yani umarım fotorafı açmamdan bir şey olmaz

bu mail neredeyse hiçbir yere bağlı değil hacklendikten sonra açtığım bir maildi
Ironi yapiyodum kendimce. Kasitli olarak siber saldiriya maruz kalmadiysan 2 faktorlu dogrulamayi acip, sifreni degistirirsen bisey olmaz. Bu dediklerim maksimum 30 saniye surer.

Ironi yapiyodum kendimce. Kasitli olarak siber saldiriya maruz kalmadiysan 2 faktorlu dogrulamayi acip, sifreni degistirirsen bisey olmaz. Bu dediklerim maksimum 30 saniye surer.
Anlıyorum şifreyi değiştirdim ama önceki çalınan hesaplarımdan başıma iş açılacağını düşünüyorum umarım buda onlarla ilgili değildir

Geri
Yukarı