Dolandırıcı T.C. kimlik numarasıyla neler yapılabilir?

Hocam sizin evinize yemek söylemem pek de zor değil ama siz bilirsiniz.
Adresimi bulamazsın. Bulsan bile sana TR CC lazım. Onu nerden bulucaksın. Hadi onuda buldun diyelim; Yemeksepet'i hesabı açmak için açık hat lazım. hadi onu da geçtim VDS den sipariş vermen lazım. Bunları yapabiliyorsan bana bir orta boy pizza.

Adresimi bulamazsın. Bulsan bile sana TR CC lazım. Onu nerden bulucaksın. Hadi onuda buldun diyelim; Yemeksepet'i hesabı açmak için açık hat lazım. hadi onu da geçtim VDS den sipariş vermen lazım. Bunları yapabiliyorsan bana bir orta boy pizza.
api panel bilgisi için aşırı donanım gerekmiyor 1 yıl içerisinde kendi panelinizi rahat kurarsınız
vds server edinmek çok zor değil başkasının adına kayıtlı açık hatlar satılıyor ?

api panel bilgisi için aşırı donanım gerekmiyor 1 yıl içerisinde kendi panelinizi rahat kurarsınız
vds server edinmek çok zor değil başkasının adına kayıtlı açık hatlar satılıyor ?
Ne 1 yılı bizim çocuklar sana 1 saate hazır ederler. Dediğim gibi yapabiliyorsan bana 1 orta boy pizza.

Ne 1 yılı bizim çocuklar sana 1 saate hazır ederler. Dediğim gibi yapabiliyorsan bana 1 orta boy pizza.

Anlatamadım bilgi birikimi olarak 1 diyorum çoluk çocuk işleriyle uğraşmıyorum saçma sapan DC ortamındaki cc dışındaki işlerle en son 5 yıl önce ses değiştirme programıyla giriyordum.

Konu yemek söylemesi değil çalıntı kartla söylemesi.

Bilmiyorsan konuşma hem e-Okul ne alaka.
Bilmiyorsam mı? Tabi dostum..

Adresini neden bulamayayım? He tabi şuan bulamam, sınıfımdaki birinin bulabilirim mesela. Smsonay sitelerinde 10-15tl ye onay satıyolar. VDS'den de sipariş vermem sağlam WM kurarım.

Yemeği alıp almamanın önemi yok. Türk çalıntı kartlara TEM bakıyor. Karakol karakol gezer ifade veririsin :D
Dostum, TEM neden hala en az 1m kişide bulunan bu şeyleri (dataları) bulamadı? Charmquell o kadar video çekti ben şahsen kimsenin yakalandığını duymadım. Arkadaşlar bi elemanı ihbar ettiler net kanıtlarla 3 ay önce hala bi sonuç yok

Geri
Yukarı