Steam Dolandırıcılık sebebiyle topluluk banı

Acayip korkmuşsun :D kart gerçekten seninse sıkıntı yok destek ile iletişime geç kısmına basıp düzgünce olayı anlat. Zaten yapman gerekenler ekranında yazıyor. Onların hepsini yap ve hesabının geri gelmesini bekle. Bu sırada yapman gereken başka bir şey yok. Steam destek senden birkaç tane kimliğini doğrulatacak şey isteyebilir onları bekle.

Korkmamın sebebi hesabımın değerli olması yorumunuz için teşekkür ederim.

Korkmamın sebebi hesabımın değerli olması yorumunuz için teşekkür ederim.

Dostum benim hesabım da 10binlerce lira değerinde ama sıkıntılı bir durum yapmadığım için korkacak bir durum da yok sonuçta hakkını arayacaksın, suçlu değilsin.

Dostum benim hesabım da 10binlerce lira değerinde ama sıkıntılı bir durum yapmadığım için korkacak bir durum da yok sonuçta hakkını arayacaksın, suçlu değilsin.

Teşekkürler.

Ayni sorunu bende yaşadım, hiç korkmana gerek yok kart seninse ve satın alınırken girilen adres doğru ise, ehliyet veya kimlik kartı fotosu ile hesabını kurtara biliyorsun.

Ne kadar sürede cevap verdiler size bana halen yanıt gelmedi.

Son düzenleme:
Teşekkürler.

Ne kadar sürede cevap verdiler size bana halen yanıt gelmedi.

Hesabın banı açılması 1 hafta sürmüştü. Seninde o kadar sürecektir, şu an hafta sonu geldi pazartesi büyük ihtimalle dönüş yaparlar sana. Bir hafta sürme nedeni 2 günde 1 gün cevap veriyorlar tickete en azından benden öyle oldu.

Geri
Yukarı