Steam Dolandırıcılık uyarısı

egehand

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Eksi Steam hesabımdan yeni Steam hesabıma CS:GO kasalarını atacaktım, ancak takas göndermek için 5 dolar doğrulaması gerekiyor zannediyordum, hediye olarak main e oyun atarak bu barı doldurabildiğim konusunda emin değildim. 20 TL'lik bir oyun attım oyun maine gelmedi bar da dolmadı, fazla umursamadım en kötü karta iade ederler diye. Sonra takas için 5 dolara ihtiyaç olmadığını anladım ve attım 15 gün beklemem gerekiyormuş. Ne kadar kaldı diye bakayım derken iptal olduğunu gördüm, eski hesaba baktığımda desteğe ulaş falan vardı desteğe de derdimi anlattım ancak ne kadar sürede cevap gelir nasıl bir cevap gelir neden böyle bir sorunla karşılaştım bunları merak ediyorum, teşekkürler.

Ben de dolandırıcı var uyarıyorsun zannettim. Gelir cevap 1-2 güne. Kart ve isim uyuşmamıştır. Bir şeyleri beğenmemiş Steam.

Olabilir isimi sallamıştım . Ne olacak peki şimdi benden ne isterler .

O hesap içerisinde 5 dolar harcamanın olması gerekiyor başka Steam hesabından oyun alarak bunu yapamazsın tamamen sebebi bu.

Takası başarılı şekilde attım , hesap numara doğrulaması olmadığı için 15 gün beklemeye aldı , sanırım sorun hediye oyun atarken ismi sallamam veya aynı karttan 2 hesaba oyun satın almam .

O hesap içerisinde 5 dolar harcamanın olması gerekiyor başka Steam hesabından oyun alarak bunu yapamazsın tamamen sebebi bu.

Ayrıca hediye attığım hesapta 5 dolar doğrulaması var attığım hesapta yok madem 5 dolar atmadan oyun atamıyorum neden başta engellemesin de atmaya çalıştıktan sonra kısıtlasın. Çok saçma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı