Steam dolandırıcılık uyarısı

Mr.Emre

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam cüzdanıma para yüklemek için banka kartı kullandım. Kartım internet alışverişlerine kapalı olduğu için ödeme alınamadı haliyle sonra da dolandırıcılık uyarısı verdi. Steam desteğe yazdım ama hala cevap alamadım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar Steam cüzdanıma para yüklemek için banka kartı kullandım. Kartım internet alışverişlerine kapalı olduğu için ödeme alınamadı haliyle sonra da dolandırıcılık uyarısı verdi. Steam desteğe yazdım ama hala cevap alamadım. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor acaba yardımcı olabilir misiniz?

Aynisi az once basima geldi umarim bir şey olmaz korkuyorum.

Sebebi dolandırıcıların genelde alışverişe kapalı kartlara denk gelmesidir sigortacılar dolandırılırsa sizi uyarır ve kartınızı iptal etmenizi veya kitlemenizi söyler.

Arkadaşlar sorunum çözüldü teşekkür ederim herkese.

Dosya Ekleri

• 9E920B20-CD2A-4E30-8316-0A22CABBAC92.png
    9E920B20-CD2A-4E30-8316-0A22CABBAC92.png
    218,2 KB · Görüntüleme: 96

Geri
Yukarı