Dolandırıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yardım eden hocalarım sağolun çok teşekkür ederim. Yarın polis merkezine gideceğim, her şey elimde şu an. Olanları yazarım buraya mutlaka.
Peki. Gelişmeleri buraya yazarsanız sevinirim. Ek olarak lütfen bir daha 2. el alım satım sitelerinden sadece elden alım yapınız. İyi günler. Geçmiş olsun.

Nasıl olmuş öyle, hayret(!) Hiçbir güvence olmadan, pat diye para gönderilir mi? Letgo’nun amacı ise çevreden ve görerek ürün almak zaten. Bu sebeple de uzaktan satış için hiçbir önlemleri yok. Amacı dışında ve dikkatsizce kullanmışsınız o uygulamayı.

8.png

Belki korkar da yollar diye korkutayım dedim de nafile. O da biliyor ceza almayacağını ondan yapıyor zaten.

Galiba korktu ve internetini kapattı görüldü atmıyor.

Babam bile benden para isterken ben 2 kere düşünüyorum ulan acaba bu adam paranın üzerine yatarmı diye acaba siz hiç tanımadığınız bir adama pat diye nasıl para gönderiyorsunuz yani bu kadar saf olmayın ne deyim geçmiş olsun.

Ne yaptım hocam bende aynı işi yaşadım ismi ArtvinGraphicsCard Gerçek ismi ise Ferhat Kaçandı duyuruda bulundum ama biraz bilmiyorum ne olur 950 TL gitti benim de :/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı