Dolandırıldım

zeus19343

Femtopat
Daha fazla  
Dolandırıldım. Paramı iade alabilir miyim?

Bu arada gülmezseniz güzel olur. Psikolojik olarak zor durumdayım.

Bugünlerde başıma talihsiz olaylardan geldiğinden bende moralim düzelsin, yanlızlığım gitsin diye malum birini çağırdım.
Whatappstan konuşuyorduk.

Saatlik 800 verdim. Sonra sağlık muamele bedeli olarak 3000 TL istediler. Onu da verdim.
Ama sonra 5000TL istediler. Bende param yok dedim.

Onlarda iade yapamayacaklarını, iade olarak adresime seks oyuncağı falan yollayabileceklerini söylediler.

Anne baba adım, numaralarını ve doğum tarihimi biliyorlardı.

Şimdi adrese o kargoyu yollayacaklar. 4000TL falan diye kargo bedeli olacak diyorlar.
Bir de aile fertlerimi arayacaklarını söylediler.

Biliyorum aptallık yaptım. Ama benim kadar acı çekseniz muhtemelen sizde yapardınız.

Yer Manisa turgutlu. İnternette whatapps ta konuşuldu.

Ziraat'e ve karakola internetten ihbar ettim.

Sizce şimdi ne yapmalıyım?

Bu arada soğuk su için demezseniz sevinirim. Giden para çokta umrumda değil.Onların adalete uğramasını istiyorum.

Bugünlerde başıma talihsiz olaylardan geldiğinden bende moralim düzelsin, yanlızlığım gitsin diye malum birini çağırdım.

Saatlik 800 verdim. Sonra sağlık muamele bedeli olarak 3000 TL istediler. Onu da verdim.

Onlarda iade yapamayacaklarını, iade olarak adresime seks oyuncağı falan yollayabileceklerini söylediler.

Şimdi adrese o kargoyu yollayacaklar. 4000TL falan diye kargo bedeli olacak diyorlar.

Biliyorum aptallık yaptım. Ama benim kadar acı çekseniz muhtemelen sizde yapardınız.

Instagram adresim Technopat kullanıcı adım ile aynı. Yaz hakkını veririm.

Bu arada gülmezseniz güzel olur. Psikolojik olarak zor durumdayım.

Bu arada soğuk su için demezseniz sevinirim. Giden para çok da umurumda değil. Onların adalete uğramasını istiyorum.

İnternetten başvuru ile olmaz böyle şeyler, karakola git bizzat şikayetçi ol hakkını verirler onlara merak etme.

Olay ne hocam sağlık muamele bedeli dediğiniz nedir eve birisini mi çağırdınız saatliğine 😀

Lütfen dalga geçmeyin. Psokolojim bozuk olmasa zaten işim olmazdı onlarla.

Hocam giden gitti şikayetde bulunucaksınız başka bir şey yapamazsınız geçmiş olsun dert etmeyin fazla.

Son düzenleme:
@BÖRÜÜ gülmezseniz sevinirim. Psikolojik olarak zor durumdayım.

Lütfen dalga geçmeyin. Psokolojim bozuk olmasa zaten işim olmazdı onlarla.
1708553180412.png

Hocam bu his nasıldır çok iyi bilirim. 2. el aldığım 20.000 TL bilgisayar parçasını sağlam garantili olmasına rağmen çalıştıramadığım için dolandırıldığımı sanıp ağır bir depresyona girmiştim. Durumu bence ailen ile paylaş. Bende akrabalarım ve tanıdıklarım ile sorunu çözmüştüm.

Geri
Yukarı