Dolandırılma sonrası Emniyet prosedürü

Çevresindekilerin adını kullanıyor onların banka hesabına para gidiyor onlardan alıyorlar parayı orada da bir aracı oluyor bir haber vaziyette ama bakalım hayırlısı ne olacak.

Ben Cimer'e şikayet ettim. Vallahi ne yalan söleyeyim emniyete gitsem cok fazla ilgilenmezler diye düşündüm aşağıdan yukarıyaysa yukarıdan aşağı daha iyi olur diye. Letgo'dan Facebook'tan ürün alanı. Sistem topluyordum tüm hevesim kursağımda kaldı. Bozsam ayrı dert bozmasam ayrı dert şimdi arkadaşlar linçleyelim isim paylaşın diyorda adamlar isim değişiyorlar :)
Valla aynı letgodan 3-4 ürün almıştım güvenim sonsuzdu ta ki bugüne kadar cimer'den bir dönüş alabildiniz mi benim de heves kursakta yapacak bir şey yok nasip ama sonuna kadar sabredersek başarırız inşallah 🙂 Benim de ürünü aldığım da ismi başkaydı internette numarasını aratıp gerçek bilgilerini buldum bambaşka hesapları daha var işimiz zor.

Letgo'da böyle çok dolandırıcı var her türlü ürünü satıyorlar bende şu an birinin nufüs cüzdanı var xd dolandırılmadım tabii kanmadım lakin tüm bilgileri vs her şeyi duruyor belirli kişiler bunu yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı