Dolap güvenilir mi?

furkii06

Hectopat
Daha fazla  
Dolap uygulamasından koşu bandı alacağım, güvenirliği nasıldır, sıkıntısız, az kullanılmış diyor da ben aldıktan 2 gün sonra bozulursa ne yapılıyor? Bilgilendirirseniz sevinirim, iyi akşamlar 🤗.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca kullandığım uygulama hiçbir sıkıntı yaşamadım biraz şans işi gibi.

Ürünü teslim aldıktan sonra ürünü onaylamanız gerekiyor. Siz onay verene kadar para dolapta bekliyor. Onayladığınız zaman satıcının hesabına para geçiyor. İlanda belirtildiği gibi gelmezse onaylamayıp iade gönderirsiniz.

Ürünü teslim aldıktan sonra ürünü onaylamanız gerekiyor. Siz onay verene kadar para dolapta bekliyor. Onayladığınız zaman satıcının hesabına para geçiyor. İlanda belirtildiği gibi gelmezse onaylamayıp iade gönderirsiniz.
Ürünü satın alıp parayı yollayacağım, ürün bana gelince bi sıkıntısını gördüğüm zaman ürünü tekrar satıcıya yollayıp paramı alabiliyorum yani.
Bulabiliyorsan oturduğun bölgeye yakın bir yerden ürünü bul, test ederek al.
Sahibinden, letgo bakmadığım yer yok bro ya hep kazık içinden ara sıra adam gibi satıcılar çıkıyor onlara mesaj atana kadar satılıyor.

Ürünü satın alıp parayı yollayacağım, ürün bana gelince bi sıkıntısını gördüğüm zaman ürünü tekrar satıcıya yollayıp paramı alabiliyorum yani.

Sahibinden, letgo bakmadığım yer yok bro ya hep kazık içinden ara sıra adam gibi satıcılar çıkıyor onlara mesaj atana kadar satılıyor.
Aynen öyle bir sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bu tür yerlerden bir şey satın alayın bir şey satmayın çünkü satın aldığınız ürün ne olursa olsun dolap uygulaması parayı aktarıyor satıcıya eğer satmak istersenizde karşı taraf ürününüzü alıyor başka ürün gönderip iade ediyor hem paranızdan hem de malınızdan oluyorsunu resmen tuzak asıl dolandırıcılık bu sistemleri kuranlarda var güvenilir değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı