Dolap güvenilir mi?

melihkrm

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Ben Dolap uygulamasından PS4 Oyun Cdsi satıyorum 480TL ye ilana koydum bir alıcı satın almış ve sipariş oluşturmuş kargoya vermem gerektiği yazıyor. ve kargoya yarın vermeyi düşünüyorum fakat şöyle bir sorum olacak.

Kargoya verdikten sonra alıcı onaylamazsa ne olacak ya dolandırılırsam diye korkuyorum?

Merhaba Ben Dolap uygulamasından PS4 Oyun Cdsi satıyorum 480TL ye ilana koydum bir alıcı satın almış ve sipariş oluşturmuş kargoya vermem gerektiği yazıyor. ve kargoya yarın vermeyi düşünüyorum fakat şöyle bir sorum olacak.

Kargoya verdikten sonra alıcı onaylamazsa ne olacak ya dolandırılırsam diye korkuyorum?
Hocam onaylamaz ise dolap uygulaması 3 gün içerisinde ücretinizi ödüyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Merhaba ben dolap uygulamasından PS4 oyun CD'si satıyorum 480TL'ye ilana koydum bir alıcı satın almış ve sipariş oluşturmuş kargoya vermem gerektiği yazıyor. Ve kargoya yarın vermeyi düşünüyorum fakat şöyle bir sorum olacak.

Hocam ürün kargoda bozulursa elinizde patlar ama diğer türlü sıkıntı yok.

Hocam ben satıcıyım şu an 470TL ödendi gözüküyor kargoya vermem gerekli verdikten sonra ki aşamadan bahsediyorum ben kargo sıkıntısız giderse alıcı onaylamazsa ne olacak?

Merak etmeyin önce teslim edilmesi kargo firması tarafından onaylanır sonra ona 2 gün beğenip beğenmedi süresi tanınır o sürede geçerse dolap direk parayı size aktarır.

Güvenilir değil. Amazondan aldığım Adidas ayakkabımı satmıştım ve satıcı sahte diyerek iade etmişti ve iadesi kabul edildi. İade ettiği ayakkabı ise benimkinin sahtesiydi. Trendyol ve Trendyolun sahibi olduğu hiçbir uygulamayı kullanmıyorum. Hepsiburada ve Amazondan devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı