Dolap üzerinden ayakkabı alırken dolandırıldım

Hizmet almadan direkt para göndererek kendiniz hata ettiniz, havuz sistemiyle ödeme yapsaydınız siz haklı çıkacaktınız.

Kusura bakmayın ama hiç bir sonuç çıkacağını sanmıyorum.
Havuz derken anlamadım

Avukar bir tanıdığımla konuştum hiçbirşekilde geri alamassın dedi para gitmiş kim hangi avukat uğraşcak 700tl için dedi

Merhaba. Dolapta bir ayakkabı gördüm. 700tlydi. Satıcı ile iletişime geçtim Instagram'dan pazarlık yaptık IBAN ile 500TL'ye aldım parayı gönderdim fakat kişi bana 15 gündür kargolamıyor. Sürekli oyalıyor. Elimde sadece Instagram msjları var. Başka da bir şeyi yok. Paramı geri alabilir miyim? Ne yapmam gerekiyor? 500TL gerçekten lazım IBAN açıklamasına da hiçbir şey yazmadım.
İlk olarak, o 500TL yi geri almak için büyük ihtimalle 1-2 yıl dava ile uğraşacaksın. Bana kalırsa değmez ama uğraşmak istiyorsan uğraşabilirsin. İkinci olarak buraya yazamadığım için, sözlük anlamı zekâsı pek gelişmemiş olan olan bir insana benziyorsunuz. Pazarlığı dolap üzerinden 500TL ye düşürtmek yerine neden parayı atıyorsun?

İlk olarak, o 500TL yi geri almak için büyük ihtimalle 1-2 yıl dava ile uğraşacaksın. Bana kalırsa değmez ama uğraşmak istiyorsan uğraşabilirsin. İkinci olarak buraya yazamadığım için, sözlük anlamı zekâsı pek gelişmemiş olan olan bir insana benziyorsunuz. Pazarlığı dolap üzerinden 500TL ye düşürtmek yerine neden parayı atıyorsun?
Dolap komisyonunu düşerim dedi

Yeni konular

Geri
Yukarı