Dolap üzerinden PS5 almak

xxxcefry

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün gezinirken bir ilan gördüm PS5 12.500 TL'ye satıyordu MediaMarkt internet sitesi üzerinden almış bana e-arşiv faturasını attı 20 ay garantisi var ve yanında ekstra kol ile FIFA 23 veriyor sizce fatura doğru mu? Herhangi bir oynama falan var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20230614_124714.jpg
    IMG_20230614_124714.jpg
    103,1 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba arkadaşlar. Dün gezinirken bir ilan gördüm PS5 12.500 TL'ye satıyordu MediaMarkt internet sitesi üzerinden almış bana e-arşiv faturasını attı 20 ay garantisi var ve yanında ekstra kol ile FIFA 23 veriyor sizce fatura doğru mu? Herhangi bir oynama falan var mı?
Şubat ayında 15000 miymiş Ps5 mediamarktta onu geçtim bu adam niye zararına satıyor yanında ekstra kol + fifa 23 ile. Garip geldi.

Ben PS3'ümü dolap üzerinden satmıştım. Bende sıkıntı yaşamamıştık. Aynı şehirdeyseniz isterseniz yüz yüze sorun. Sizin miktar fazla. Hatalı çıksa da iade durumu nasıl ilerler bilmiyorum.

Dolap parayı hemen satıcaya aktarmıyor ürünü incelersiniz sıkıntı yada kafanıza yatmayan ne varsa iade edersiniz bu tip uygulamalar genelde alıcıyı savunuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı