Dolap ve Letgo güvenilir mi?

264075

Hectopat
Arkadaşlar monitör alacağım. Ya dolaptan ya da Letgo'dan almayi düşünüyorum. Ama dolandirilma korkusu var. Hiç 2. el alisverisi yapmadım çünkü. Yüz yüze değil de kargoyla gondermelerini isteyeceğim çünkü. Ben sipariş verdikten sonra parayi direkt atıyor muyum? Yani parayı alip kacabilir mi? Kullanmış olanlar yardimci olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar monitör alacağım. Ya dolaptan ya da Letgo'dan almayi düşünüyorum. Ama dolandirilma korkusu var. Hiç 2. el alisverisi yapmadım çünkü. Yüz yüze değil de kargoyla gondermelerini isteyeceğim çünkü. Ben sipariş verdikten sonra parayi direkt atıyor muyum? Yani parayı alip kacabilir mi? Kullanmış olanlar yardimci olursa sevinirim.

Dolap üzerinden alırsan para ürünü onaylamadığın sürece satıcıya geçmez. İlk defa alıyorsan dolap üzerinden alabilirsin ama oradaki satıcılar komisyon yüzünden ürünü normalden daha fazla satıyor. Onun yerine sahibinden üzerinden Param Güvende ile almanız daha iyi olabilir. Letgo da artık öyle bir hizmet yok diye biliyorum

Dolap üzerinden alırsan para ürünü onaylamadığın sürece satıcıya geçmez. İlk defa alıyorsan dolap üzerinden alabilirsin ama oradaki satıcılar komisyon yüzünden ürünü normalden daha fazla satıyor.

Letgo'da çok daha iyi ilanlar buldum orası nasıl peki aynı mantık mi?

Bir dönem böyle bir hizmetleri vardı fakat şimdi var mı bilmiyorum. Halen varsa olabilir.

Letgo güvenilir genelde 30-40 yaş arası insanlar var ama satıcıya bağlı.

Orası daha çok bireye bağlı adamla nerede nasıl ne şekil anlaştığına bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı