Dolap'tan 2. el PS5 almak

RepoxK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dolap üzerinden PS5 alacağım fakat satıcının daha ilk satışı olacak çok emin olamıyorum normal fiyatın birazcık altında ama öyle korkunç ucuz değil garantisi var diyor sizce ne yapmalıyım? Bozuk ürün yollarsa iade etmek kolay mı? Çok zorluk yaşar mıyım? Dolapla ilgili tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim iade süreci ile ilgili yoksa ben çok kez alışveriş yaptım.

Param Güvende'ye ne gerek var alıcdan komisyon kesiyor, ilkten satıcıya hangi ilde olduğunu sorun aynı ildeyseniz elden almak önceliğiniz olsun onun dışında dolap satıcıdan komisyonunu kesiyor ve gayet güvenilir bir uygulama.

Merhaba arkadaşlar. Dolap üzerinden PS5 alacağım fakat satıcının daha ilk satışı olacak çok emin olamıyorum normal fiyatın birazcık altında ama öyle korkunç ucuz değil garantisi var diyor sizce ne yapmalıyım? Bozuk ürün yollarsa iade etmek kolay mı? Çok zorluk yaşar mıyım? Dolapla ilgili tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim iade süreci ile ilgili yoksa ben çok kez alışveriş yaptım.
Bozuk ürün yollarsa iade edersiniz merak etmeyin.Satıcı iade talebini kabul etmese bile araya dolap ekibi giriyor.

Hocam dolaptan almanı tavsiye etmem imkanın varsa yüz yüze al böyle pahalı bir teknolojik ürünü görmeden almak çok riskli bence. Bende dolap kullanıyorum ve bayağı ürün sattım şu ana kadar ama ne pahalı ürün koyup satarım ne de alırım açıkçası.

Hocam dolaptan almanı tavsiye etmem imkanın varsa yüz yüze al böyle pahalı bir teknolojik ürünü görmeden almak çok riskli bence. Bende dolap kullanıyorum ve bayağı ürün sattım şu ana kadar ama ne pahalı ürün koyup satarım ne de alırım açıkçası.

Hocam zamanında PS4 Pro aldım herhangi bir sorun göremedim arkadaş yurt dışına çıkacağı için normal olan kullanıcılardan biraz daha ucuza veriyor gidip de 16bin bayılmak istemiyorum ne yalan söyleyim.

Bozuk ürün yollarsa iade edersiniz merak etmeyin. Satıcı iade talebini kabul etmese bile araya dolap ekibi giriyor.

Hocam çok uğraştırırlar mı bana kalsa hemen alırım da babam biraz uzatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı