Dolap'tan alışveriş yapmak ne kadar güvenli ve mantıklı?

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Havalar soğumaya başladığı için kendime birkaç adet sweatshirt almak istiyorum fakat LC Waikiki ve DeFacto'da 300 TL'nin altında sweatshirt neredeyse hiç yok. Bir kumaş parçasına da 300 TL vermek pek istemiyorum. Dolap uygulamasından alışveriş yapmayı düşündüm fakat bu sefer de dolandırılmakla uğraşmak istemiyorum. Dolap uygulaması ne kadar güvenilirdir?

Havalar soğumaya başladığı için kendime birkaç adet sweatshirt almak istiyorum fakat LC Waikiki ve DeFacto'da 300 TL'nin altında sweatshirt neredeyse hiç yok. Bir kumaş parçasına da 300 TL vermek pek istemiyorum. Dolap uygulamasından alışveriş yapmayı düşündüm fakat bu sefer de dolandırılmakla uğraşmak istemiyorum. Dolap uygulaması ne kadar güvenilirdir?
Alıcı için güvenilir. Bir problem olursa iade edersin. Ama satıcı için problemli bir durum. Bir anda kapına kargo geri geliyor. :D

Dolap uygulamasında ürün elinize ulaştıktan sonra sizden onaylamanızı bekliyor yani eğer ürün bedeninize dar gelir veya farklı bir ürün gelirse dolap desteğe bağlanıp iade edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı