Dolap'tan birine hediye nasıl gönderilir?

OneDay27

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dolaptan sevdiğime doğum günü hediyesi söyleyeceğim ama benim olduğumu bilmemesi gerek. Nasıl olacak ben ürünü ödeyip onun adresini mi yazacağım adres yerine? Kod falan isterler mi yardımcı olur musunuz?

Merhaba, dolaptan sevdiğime doğum günü hediyesi söyleyeceğim ama benim olduğumu bilmemesi gerek. Nasıl olacak ben ürünü ödeyip onun adresini mi yazacağım adres yerine? Kod falan isterler mi yardımcı olur musunuz?

Evet onun adresini verin. Satıcıya mesaj atabiliyorsanız ismim gözükmesin falan deyin.

Evet onun adresini verin. Satıcıya mesaj atabiliyorsanız ismim gözükmesin falan deyin.
Şey ona kod sorarlar mı? Ben zaten kargo ona ulaşınca onay tuşuna basacağım. Dolap için özel kod falan varsa onu sorarlar mı?

Dolap'ı bu şekilde kullanmak yasak maalesef. Fark edilirse cezası var. Ama yine de risk almak istiyorsan ilan oluşturup kendin aldıktan sonra kargoyla gönderebilirsin.
Ürün bende yok birinden alacağım.

Şey ona kod sorarlar mı? Ben zaten kargo ona ulaşınca onay tuşuna basacağım. Dolap için özel kod falan varsa onu sorarlar mı?

Hocam ben yasak olduğunu bilmiyordum. Cezası falan varmış uğraşmayın isterseniz. Kendinize sipariş verin. Başka türlü gönderin ürünü.

O biraz zor. Eğer kuryeyle iletişime geçemeyeceği bir kargoya vermek zorunda kalırsa tamamen şans işi olur.
Hocam peki ben açılma kararı aldım bir anda cesaret geldi. Onay kodunu söylesem olur mu? Yani toparlayayım ben dolaptan ürün alacağım adres bilgisi onun olacak onay kodunu da ona vereceğim. Böyle olur mu?

Geri
Yukarı