Dolap'tan telefon alınır mı?

Mico_0

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sarı siteden bir cihaz beğendim satıcı orada Param Güvende ile satıyordu fakat 250'lik komisyon bana fazla geldiği için satıcıya Dolap'a koymasını söyledim. Sorun yok dedi fakat dolap güvenilir mi sizce? Mesele satıcı yanlış ürün veya kutuyu boş gönderse iade konusunda problem olur önceden mouse satın almıştım fakat 3K gibi bir parayı riske atamam, buradan bir tecrübesi olan var mı arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, sarı siteden bir cihaz beğendim satıcı orada Param Güvende ile satıyordu fakat 250'lik komisyon bana fazla geldiği için satıcıya Dolap'a koymasını söyledim. Sorun yok dedi fakat dolap güvenilir mi sizce? Mesele satıcı yanlış ürün veya kutuyu boş gönderse iade konusunda problem olur önceden mouse satın almıştım fakat 3K gibi bir parayı riske atamam, buradan bir tecrübesi olan var mı arkadaşlar?

Sanmam

Ben RDR2 aldim 250 TL'lik ama 3 k icin de bir sorun olmaz bence dolap yardimci oluyor onaylamazsin ürünü. Zatrn para dolap havuzunda kalıyor adama gitmiyor.

Bu tür yerler alıcı için daha güvenli. Dediğiniz gibi yanlış ürün gönderirse iade işlemini kolayca başlatabilirsiniz. Satıcı kabul etmese dahi en son Dolap ekibi ilgilenir haklıysanız iadenizi kabul eder. Tabii son karar sizin yine de.

Evet paranın havuzda kaldığını biliyorum fakat cihaz 2.el olduğu için biraz tedirginim satıcı ile görüşüp satın alacağım galiba.

İkinci el telefon elden get ile her türlü riskli bir alışveriş benim telefonum arada kendini yeniden başlatıyor haftada 1 kere yapıyor ya da uygulamalara giriyorum atıyor bunu sana gönderip sen 1 hafta sorunsuz kullandıktan sonra bu hatayı görürsün adam da kardeşim baktın onayladın aldın der tavsiye etmem.

İkinci el telefon elden get ile her türlü riskli bir alışveriş benim telefonum arada kendini yeniden başlatıyor haftada 1 kere yapıyor ya da uygulamalara giriyorum atıyor bunu sana gönderip sen 1 hafta sorunsuz kullandıktan sonra bu hatayı görürsün adam da kardeşim baktın onayladın aldın der tavsiye etmem.

Reis alacağım telefonun 1 yıl garantisi var ve hiç işlem görmemiş bugüne kadar ondan dolayı alıyorum yoksa kolay kolay uzaktan almam canlı canlı inceler alırdım

Geri
Yukarı