Dolar 11TL, Euro 12TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Elbette mustehak diyeceğim her ne kadar oy verenlerin yanında vermeyenler de yanacak olsa da umarım daha da artar allah lütfen 20 li sayılara geçelim artık.

Şu dolar la ne işiniz var diyenlere gelsin geçen gün kitapçıdayım kitap alacağım bir üniversite öğrencisi geldi hesap makinesi sordu 90 TL dedi düşüneyim dedi çıktı geldi 110 TL oldu.

Mantığa bak yahu! Belki şimdi düşermiş. Ses etmeyeyim diyorum ama bu nasıl bir düşünce? Tüm ekonomistler faiz düşerse dolar artar diyor, siz belki düşer diyorsunuz.
Faiz düşerse dolar ani bir artışa geçer fakat uzun vadede de düşüşe geçer. Bu bilinen bir bilgi fakat hükümet beceremedi benim suçum mu?

Emin değilim. Geçenki aylarda yine düşürmüşlerdi faizi fakat yine dolar düşmemişti uzun zaman aralığında, belki şimdi düşer.
Elimizde politikalarının saçma olduğunu görmek için gayet yeterli veriler var bence :) Görmemek için bunu takmak gerek:
KoAU9dGGT_QmfBcht-sTfD5d9riRAuJWqtGLuHfwoo1ALiASgpnv3q8VIDEkzRJDcFVIpZ0_SmLzAAcu-sUlGvAxdzN9ThER3LwuOrMdjk_CCLVSxCXTQJOvyEevnXaGzXKDgj_NeN5lQtcvF2BrPCljP79y2w

Bunlar heb dıj güjlerin oyunları yiğenim.

Elimizde politikalarının saçma olduğunu görmek için gayet yeterli veriler var bence :) Görmemek için bunu takmak gerek:
KoAU9dGGT_QmfBcht-sTfD5d9riRAuJWqtGLuHfwoo1ALiASgpnv3q8VIDEkzRJDcFVIpZ0_SmLzAAcu-sUlGvAxdzN9ThER3LwuOrMdjk_CCLVSxCXTQJOvyEevnXaGzXKDgj_NeN5lQtcvF2BrPCljP79y2w
Hükümetin mantıklı bir karar aldığını savunmadım ki yaptıkları hata da olabilir, bilmiyorum.
Erdoğan’ın doları düşüreceğine inanmakla Kemal’in düşüreceğine inanmanın arasında fark yok.
Yanlış bir düşünce. Nereden biliyorsun Kemal'in yapamayacağını. Malum dayılar gibisin neymiş CHP gelince İHA, SİHA kaybolacakmış :D.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı