Dolar 11TL, Euro 12TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hemen her şey düzelmesini beklemek çok saçma. Ortada başkanlık sistemi var. İlk başta bunu kaldırmak için uğraşıcaklar. Sonra güçlendirilmiş parlamenter sistem ve çeşitli ekonomik, politaka adımlarıyla sorunlar yavaş yavaş çözülecektir. Tahmini bunların düzelmesi 1.5-2 seneye kadar düzelir diye düşünüyorum. Çünkü çok fazla yanlış adımlar atıldı. hatta bazı şeyler düzelmeyecektir. Düzeltilmek istenilsede. euro ve doların yeni hükümette çok düşürülebileceğini de zannetmiyorum erkenden. Uzun vadede düşebilir.

Ben yapacaklarını sanmıyorum ama baştakiler ekonomiyi benzetiyorlar ne olursa olsun bu düzeltilmez kimse yapamaz bence.

Şu an erken seçim olursa herkesin kime vereceği belli ama benim değil:D veresim yok herkes birbirini tersliyor geçen arkadaşlarıma baştakilerin yaptıklarını savundum ama haksız yerlerini de söyledim herkes tersliyor ön yargı var herkeste.

Şu an erken seçim olursa herkesin kime vereceği belli ama benim değil:D veresim yok herkes birbirini tersliyor geçen arkadaşlarıma baştakilerin yaptıklarını savundum ama haksız yerlerini de söyledim herkes tersliyor ön yargı var herkeste.
Bu ülkeye iyi olarak ne yapıldı anlatsana ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı