Dolar 14,49 ve Euro 16,45 Oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
''Bunu, yurt dışı ihracat artsın diye yapıyor halife hazretleri'' Evet, böyle diyorlar. (Geçenlerde bir kaç müritle konuşuyoduk da.)
O değil de, benim ekran kartı olayım yine yattı😡
Ben 1 Yıl önce 2060 almak için biriktiriyordum şimdi nerdeyse 1050 ti bile alamayacağım
isterse 500₺ olsun bizim Allah'ımız var o yeter bize.
:D

İyi ki arşiv diye bir şey var da açıp tekrar bakabiliyoruz.

İnternet güzel bir nimet. Eskiden birbirine her türlü hakareti eden adamlar şu an aynı çatı altında toplanmış birlik beraberlik mesajları veriyorlar. Yersen tabii.

Alın size bir örnek. Kendisinin şu an hangi partide olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siyasetçilerin alayı dümenci. Dansözler bile bunlar kadar kıvırmıyor.

Karşıma çıkmadı Allah'tan hapisten yazardım size.
O kadar da değil. Her fikir ayrılığı yaşadığımız kişiyi vurup kesseydik işin içinden çıkılmazdı. Bence bu attığım resimde ki olay vurup kırmaktan daha etkili olmuştur dayıya. :D

İnternet güzel bir nimet. Eskiden birbirine her türlü hakareti eden adamlar şu an aynı çatı altında toplanmış birlik beraberlik mesajları veriyorlar. Yersen tabii.

Alın size bir örnek. Kendisinin şu an hangi partide olduğunu belirtmeme gerek yok sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Siyasetçilerin alayı dümenci. Dansözler bile bunlar kadar kıvırmıyor.
Ben daha tanındık bir isim atayım hocam. Neymiş içimizde ki hainlermiş. Asıl içimizdeki hainleri başa getiren kendileri.
Soylu Bey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı