Dolar 14 TL'ye Geriledi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sabaha kadar bu fiyatlarda tutarlarsa güçlü bir yöntem olur, ve önüne geçebiliriz biraz da olsa. Ama başarısız olursa daha kötü günler bizi bekler.

Zaten tekrar yükselecek bu belli faizlerde bir oynama olduğu açık.

@Is That A SKYLINE siyaset ile doğru orantılı eğer hükümet olumlu politika verir borsaya yeşil yakarsa dolar gerçekten düşer.

Ama genel olarak 3 durum var bence ya "W" boğa harfi veya stabilite ile ekonomiye bağlı düşüş.

Elbet yaptıkları mevzuat gizli faiz denebilir o yüzden bu baz etkisi kısa süreli.

Ytd.

Hocam büyük bir dolar rezervi bozdurulmuş olabilir mi?

Adam resmen faiz açıkladı 3 TL düştü , Merkez bankası açıklasa çok daha büyük düşüşler görürdük muhtelemen. Gerçekten ekonomik değil , siyasi sorun var ülkede.

Haklısınız ama biraz geçmişe bakarsak her zaman aynı senaryo inşallah dediğiniz olur ve hiç dolar yükselmez ne diyeyim.
İnşallah hocam. ayrıca foruma bakarsak buradaki %80 kitle üzülüyor dolar düşüyor paraları gidiyor diye. Ben buna ayrı üzülüyorum. Bu rahip brunson olayında da aynısı olundu yine rezervden paralar çıkarıldı yine dolar düşürüldü. Büyük ihtimal aynısı olur. Sabah sonucu göreceğiz :)

Düşmesi beni ilgilendirmez, 1 ay önce dolar 8, euro 9 TL civarlarındaydı. Şu an ise ikisi de 14-20 arasında gidip geliyor. Düşmüş mü çıkmış mı?

Yükseldi şimdi de düştü çıktığı sizi ilgilendiriyorsa düşmeside beni ilgilendirir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı