Dolar 14 TL'ye Geriledi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz Google tıkanmış dediğiniz için merak ettim ve "dollar to tl" yerine "tl to dollar" yazdım ve karşıma çıkan sonuca bakıp hüsran oldum:
1640030710718.png

Arkadaşlar pek bir şey anlamadım bu işin sonunda gene patlayacak mıyız yoksa kârda mıyız?

Twitirda muhaliflerin bile dolar düşüyor diye sevindigini görüyorum düştü dedikleri dolar şuan 13TL (onüç) bu beyinsiz muhalefetle 20 yıl daha muhalif olarak kalırız. Atam kapak fotografına Atatürk ü koyuyor. Dolar düştü diye seviniyor. Atatürkçü bir insan bu kadar beyinsiz olmamalı öyle bir lüksü yok

Satıp daha da zarar mı edeceksin? Panik satışları her zaman kötüdür.
15-16 civarında iken çok büyük bir zararım yoktu da 12 ye kadar düşünce korkudan sattım ne yazık ki 12.90 verdim 17.50 den almıştım sağlam zarar ettim lisedeyim 2-3 kuruş bir şey kazanayım dedim elimdekinden de oldum...

15 civarı takılırken panik yoktu ama 13 seviyesi panik yaptırdı.

TL bildiğin altcoin olmuş biz bunları çok gördük. Ortalık kıpkırmızı keser millet öldük, bittik diye satar. Sonra biraz daha düşer satanlar sevinir iki gün sonra bakmışsın zıplatmış gene kendisini. Benim görüşüm 15 TL altında uzun süre barınamayacağı tabii yatırım tavsiye değildir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı