Dolar 14 TL'ye Geriledi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben hayatımda halkın yanında olan kurum ve kuruluşların halk tarafından düşman bellendigi bir ülke görmedim harbiden inanılmaz bir halksınız ya.
Halkın yanında değiller bunu bir anlayamadın.Bu olaylar yaşanırken Kemal Kılıçdaroğlu iktirda olsaydı Halk TV'nin ölesiye savunacağımdan eminim ama kanıtlayamam.Ne demiş atalarımız;Aynı ***** laciverti.Gerçekten reform isteyen ve işini iyi yapan,halka her konuda gelişmiş hizmet sunabilen bir lider gelirde her şey düzelir.Ne sağcıyım ne solcuyum kavga ede ede ülkeyi bitirdiniz.

Ben merkez bankası yerinde olsam yarın sağlam bir dolar satardım bu korku milleti elindeki dolarları satmasına teşvik ederdi böylelikle 12'lere doları çekebilirdi. Tabii forumdaki çoğu kişinin yaşı küçük ve yatırımı olmadığı için tuzları kuru boşa sallıyorlar konu gereksiz kirleniyor.

7'den ilerisi yine sıkıntı. Benim bu forumda donanım önerdiğim zaman dolar 5-7 arasındaydı. Doalr 7 olursa millet nefes alır, 5 olursa ülkede refah artar tabi fiyatların da buna oranla düşmesi gerekiyor. Dolar 5 iken 4250TL asgari ücretle işte o zaman yaşanılabilir bir hale gelir.
Japonya ve İsveç parası dolar karşısında oldukça değersiz ama bu ülkelerin refah seviyesi çok yüksek(ekonomik anlamda) nasıl oluyor? Sanırım yerli üretim olmalı ve başka ülkelere satılmalı böylece ülkeye döviz girmeli.

Halkın yanında değiller bunu bir anlayamadın.Bu olaylar yaşanırken Kemal Kılıçdaroğlu iktirda olsaydı Halk TV'nin ölesiye savunacağımdan eminim ama kanıtlayamam.Ne demiş atalarımız;Aynı ***** laciverti.Gerçekten reform isteyen ve işini iyi yapan,halka her konuda gelişmiş hizmet sunabilen bir lider gelirde her şey düzelir.Ne sağcıyım ne solcuyum kavga ede ede ülkeyi bitirdiniz.
Son cümleylede tüyü diktin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı