Dolar 20 TL olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dolar yerinde sayıyor, hatta düşüyor da! Asıl yükselen şey USD'nin TRY karşısındaki değeri, yani bizim paramızın değeri.

"Dolar" 20 TL olacaktır elbette, hükümet doğru politikaları işlese bile eninde sonunda enflasyondan dolayı oluşacak değer kaybından dolayı bunu göreceğiz. Varlığımın büyük bir kısmını USD'ye çektiğim için beni ilgilendirmiyor. :)
%18 vergi almaya başlarlarsa varlığının bir kısmı devlete kayabilirim hocam piyasayı takip et.

2022'nin ilk çeyreğinde 19.5 civarına dayanacak gibi. Bu yıl kur 16.70-17 arası kapanır. Yeni yıla belki 15-16 seviyesinde başlar ancak 1-2 aya kalmaz yükselişe geçer.
Hocam faizi düşürecekler yeniden. Her türlü bu yıl sonu yüzde 1 daha düşürürler faizi 19 20 ile kapatırız. 2022 çok kötü geçecek. Faizi yüzde 5'e düşüreceklerinde kesinler, bu yüzden 2022'nin 3. çeyreğinde 23-24 seviyelerine dayanır diye düşünüyorum.

Hocam faizi düşürecekler yeniden. Her türlü bu yıl sonu yüzde 1 daha düşürürler faizi 19 20 ile kapatırız. 2022 çok kötü geçecek. Faizi yüzde 5'e düşüreceklerinde kesinler, bu yüzden 2022'nin 3. çeyreğinde 23-24 seviyelerine dayanır diye düşünüyorum.
Hocam merkez bankasının bir sonraki kararı ocakta olacak faizi nasıl düşürecekler ?

%18 vergi almaya başlarlarsa varlığının bir kısmı devlete kayabilirim hocam piyasayı takip et.

Kripto parama ulaşabileceklerini zannetmiyorum, uyarın için teşekkürler yine de. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı