Dolar 25,64 oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu yazacaklarımdan ceza yiyeceğim muhtemelen ama seve seve yerim. Umarım sen dediklerimi anlarsın.

Kemal Kılıçdaroğlu'nda suç bulmamak için Atatürk'ün aziz dediği millete laf söyledin. Senin klavyede şu ergence mesajı atabilmen için kurşun yiyen millete laf söyledin.

Daha da cevap yazmayacağım. Muhtemelen oy atamıyordur. Hayatı solcugazete'den gördüklerinden ibaret sansın.

Ben muhalefet suçlu zaten dedim onlarında suçu var ama kim aday olursa olsun AKP'ye oy verilmemeliydi montaj yaptılar ekonomiyi batırdılar işsizlik enflasyon yazarken yoruldum üretimi tarımı bitirdiler muhalefet suçlu zaten ama bunlara oy veren suçsuz değil. Solcu gazete de zaten eleştiriyor şu anda muhalefeti.

Geçmiş dönemde genelde sol partiler iktidar oldu ve onlarda başarılı olamadı maalesef (halkın hafızasında bu var) yani esasen sol partileri halk denedi ve/veya şans verdi. Ama şu var hiçbir parti AKP gibi ülkeyi aralıksız seçim kaybederim kaygısı yaşamadan 21 yıl yönetme şansına sahip olmadı. Bana göre herhangi bir sol partiye ülkeyi 21 yıl göbeğini kaşıya kaşıya keyfle yönetme şansı verseydi asla bu derece kötü olmazdık. Geçmiş dönem iktidarları çok kısa süre 1 yılda iktidarı kaybedende var enfazla 3 yıldır. Bu ülkeyi düzene koymak için çok kısa bir süre bu fena şekilde unutuluyor bence. Heleki AKP'nin doları yükseltmesi resmen kasıt yani abi faizi düşürmediğin halde faize karşıyım diye yırtıyosun kendini amacın ne yani? Merkez bankası takır takır 1dolar para yok sen affedersin bir şey gibi bağırıyosun " faize karşıyım" al gördün faizi! 50TL'yi de görürüz bu kafayla yakında

Şu videoyu da atıyorum. Buna bakalım ne diyeceksiniz merak ediyorum. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Atatürk'ün aziz dediği millet şeriatcı değil sen üstüne alınma.
Atatürk özgürlükçüdür.

Bir insanın dini hükümler üzerinden yönetilmeyi istemesi haktır, hatta isteyebilmesi için Atatürk cumhuriyet anlayışını getirmiştir.

Ben sorgulayan bir insanım, tam anlamıyla müslüman demek doğru olmaz, nerden şeriatçı oluyorum? Hayırdır? Ekonomi hakkında iki mesaj attım diye mi?

Ergenler böyle argümansız konuştukça haz alıyorum.

Şu videoyu da atıyorum. Buna bakalım ne diyeceksiniz merak ediyorum. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sakince Erdoğan'a sevgisini iletmiş. Nesi var kardeşim?

O zaman senin için üretene de köstek olmayacaksın tıpkı vatanına köstek olduğun gibi.
Yok olacağım.

Bu yazacaklarımdan ceza yiyeceğim muhtemelen ama seve seve yerim. Umarım sen dediklerimi anlarsın.

Kemal Kılıçdaroğlu'nda suç bulmamak için Atatürk'ün aziz dediği millete laf söyledin. Senin klavyede şu ergence mesajı atabilmen için kurşun yiyen millete laf söyledin.

Daha da cevap yazmayacağım. Muhtemelen oy atamıyordur. Hayatı solcugazete'den gördüklerinden ibaret sansın.

Atatürk sana demedi aziz millet diye merak etme üstüne alınma AKP'ye oy veren birisinin bana kemalizmi öğretmesi saçmalık adama ayyaş diyen şahısa oy veriyorsunuz bana mı kemalizmi öğreteceksin sen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı