Dolar 25,64 oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben KK'den bizzat nefret etmiş birisi olarak söylüyorum ama o ekonominin stabil kalması için tek şansımızdı ve oda gitti.
Stabil mi? 😁
işte ben buna gülerim. Cahil kardeşlerim hiçbir şey bilmiyorsunuz. Dolar' ın artması için en düz şekilde örnek vermem gerekirse kendi ekran kartımızı kendi arabamızı veya eşyamızı üretip pazarlamamız gerek. İhracat sıfır olursa doların sabit kalması imkansız.

300 milyar dolar para getirse şu andan daha iyi olacağımız kesin.
Ak parti iktidarı %9 faizle para getiriyor duyduğuma göre.

Kılıçdaroğlu %12+ faizle getirecekti.

Ek olarak ülkeye döviz girmesi kısa süreli bir olumlu değişim olacaktır. Ardından 350 milyar dolardan fazla borç ödeyeceğiz.

Ülke dolar borcuyla değil, üretimle şahlanır.

Stabil mi? 😁
İşte ben buna gülerim. Cahil kardeşlerim hiçbir şey bilmiyorsunuz. Dolar'ın artması için en düz şekilde örnek vermem gerekirse kendi ekran kartımızı kendi arabamızı veya eşyamızı üretip pazarlamamız gerek. İhracat sıfır olursa doların sabit kalması imkansız.

En başta Erdoğan faizi arttırsaydı belli oranda dururdu zaten artış tamam yine artardı ama bu kadar değil bu saatten sonra arttırması da bir işe yaramadı.

Ek olarak ülkeye döviz girmesi kısa süreli bir olumlu değişim olacaktır. Ardından 350 milyar dolardan fazla borç ödeyeceğiz.

Togg yaptık kardeşim siha yaptık şahlanacağız işte.

Stabil mi? 😁
İşte ben buna gülerim. Cahil kardeşlerim hiçbir şey bilmiyorsunuz. Dolar'ın artması için en düz şekilde örnek vermem gerekirse kendi ekran kartımızı kendi arabamızı veya eşyamızı üretip pazarlamamız gerek. İhracat sıfır olursa doların sabit kalması imkansız.

AMD Ve NVIDIA'ya rakip ekran kartı yapmak ne kadar sürer sence? Bir de %100 yerli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunlar ellerindeki 350 milyar dolar verince bitecek kurtulacağız sanıyorlar. Bilmiyorlar ki yerinde saymaya devam edecekler. 😄😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı