Dolar 30 TL'yi gördü

Evet, bu bir mizah. Mizah olması için yüksek seviye olmasına gerek yok. Ayrıca özgür bir forumda başkasının özgürlüğünü kısıtlayamazsınız! İstemiyorsan göz ardı et.
Sanane? Konuyu goruyorsam istedigim gibi yorum yaparim. Sevmiyoruz esprilerini yorumlardan anladigin uzere. "İstemiyorsan göz ardı et".

Cidden bu konular nasıl mizah kategorisi altında onaylanıyor anlamıyorum. Bu ve türevi şeyler mizah mı?
Modlar seviyor sanirsam. Sacma sapan tonla konu gordum onaylanan. Bu konu bunlardan sadece bir tanesi.

Evet, bu bir mizah. Mizah olması için yüksek seviye olmasına gerek yok. Ayrıca özgür bir forumda başkasının özgürlüğünü kısıtlayamazsınız! İstemiyorsan göz ardı et.
Özgürlük böyle bir şey değil konuların direkt açılmaması moderatör tarafından onaylanmasını beklenmesi konunun içeriğinin kontrol edilmesinden kaynaklı değil mi? Bu konunun mizahla ne alakası var? Göz ardı etsem de foruma yeni kayıt olmuş biri bu konuyu görmeyecek mi senin açtığın konular gibi bir sürü konu var. Bunlar sosyalin kalitesini düşürmüyor mu anlamış değilim.

Şaka bir yana gerçekten görecek yakında, az kaldı. Bana giren çıkan yok. Ekonomi kötü diye ağlayan, zırlayan sonra da aynı partıye ve şahsa oy veren koyunlar düşünsün. "Ooohhhhhhh" der geçerim.

Geri
Yukarı