Dolar 8.49 TL

Yemin ederim ağlamak istiyorum ya.

Ekran görüntüsü 2021-05-27 184522.png
Ekran görüntüsü 2021-05-27 184540.png

Analizime göre çanak kulp formasyonu olup 10.25e kadar yolu olduğunu belirtmek isterim. Ayrıca bana bir şekilde ulaşabilirseniz size basit ve etkili analiz yapmayı öğretebilirim.
Bu arada devletlerin parası olan dolar, TL, euro falan analiz yapmak çok da güvenli değil. Bir haber yayınlarlar uçar, bir haber yayınlarlar dipler. Hiç belli olmaz.

Ekran kartı bulabilirsen belki :D
Hocam hazır sistemlerde ve tek olarak satılan ekran kartları olsun hâlâ var niye öyle söylüyorsunuz ki? Sanki dünyada 32 tane kalmış gibi sanıyorum. Bilmediğimden soruyorum çünkü hazır sistem sipariş ettim ve kasa savaştan çıkmış gibi parçalanmış gibi geldi bu sabah iadeye gönderdim değişim istedim yine gelecek mesela miningli ekran kartı ya da 2.el ekran kartı mı kakalayacaklar o zaman bana anlamadım ki..

Şu an piyasada ekran kartı yok. GTX 1650 bulup alan yaşadı. O küçümsediğimiz ekran kartları bugün. Aslan kesildi. Şu an GTX 1650 GDDR6 bulsa gözü kapalı alacak çok kişi tanıyorum.
ben gtx 1660super ve intel 10400f sistem siparişi verdim sabah geldi ama paramparça halde geldi iadesini istedim ve sonra değişim istedim yine gelecek bana mesela

Hocam hazır sistemlerde ve tek olarak satılan ekran kartları olsun hâlâ var niye öyle söylüyorsunuz ki? Sanki dünyada 32 tane kalmış gibi sanıyorum. Bilmediğimden soruyorum çünkü hazır sistem sipariş ettim ve kasa savaştan çıkmış gibi parçalanmış gibi geldi bu sabah iadeye gönderdim değişim istedim yine gelecek mesela miningli ekran kartı ya da 2.el ekran kartı mı kakalayacaklar o zaman bana anlamadım ki..
Hocam ekran kartını ucuz fiyata bulmak imkansız ucuzu geçtim pahalıya da bulmak imkansız ultra pahalıya bulabiliyorsunuz ve stok sorunu tüm dünyada olduğu gibi bizde de var. Şu anda hiç biri ekran kartlarının fiyatını hak etmiyor.

Geri
Yukarı