Dolar almak mantıklı mı?

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Merhaba malum şu an dolar 21TL olmuş durumda ve köşede 300TL civarı param var. Sizce bu paraya dolar almak mantıklı mı? Kendi düşüncem dolar sürekli artçak ve her şeye zam gelecek bu yüzden 300TL param değer kaybetcek onun yerine dolar almak daha mantıklı gibi düşünüyorum. Fakat düşme durumu var mı? Belki de düşer bilemiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Merhaba malum şu an dolar 21TL olmuş durumda ve köşede 300TL civarı param var. Sizce bu paraya dolar almak mantıklı mı? Kendi düşüncem dolar sürekli artçak ve her şeye zam gelecek bu yüzden 300TL param değer kaybetcek onun yerine dolar almak daha mantıklı gibi düşünüyorum. Fakat düşme durumu var mı? Belki de düşer bilemiyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
300 liraya 15 dolar alırsınız dolar 1 lira artsa 15 lira kar eder ama ürünler 15den daha çok zamlanır, en iyisi gidip bi t-shirt alın.

300 liraya 15 dolar alırsınız dolar 1 lira artsa 15 lira kar eder ama ürünler 15'ten daha çok zamlanır, en iyisi gidip bir tişört alın.

Hocam kıyafete para vermiyorum pek. Dışarıda yiyeceğim yemekti eğlenceydi falan boş geliyor bana. Ne yapacağım bilmiyorum.

Hocam para yok o kadar biriktirene kadar altın daha çok artar.

Geri
Yukarı