Dolar dengesizliği

Kurun olması gereken yer tek haneli rakamlar. 8-9 TL denilebilir.

BDDK'nın kararı sonrası şirketler dolar satıyor.

Dolar satmak kalıcı bir çözüm değil.

8 TL - 9 TL arasına düşerse, bütün varlığımı dolara euroya basarım. Keşke düşse de güzel bir alım yapsak.

Bizim mahalledeki uzun boylu meymenetsiz de kalıcı olmadığı için kalıcı çözümlere ihtiyaç duymuyor, günü kurtarmanın peşinde.

Ben en çok 20 Aralıkta ki gibi bir düşme olayı gerçekleşir mi çok merak ediyorum. Koyunlar düşüşten korkup yine elindekileri satacaklar.

@emircanunlts sayın hocam sizce 20 Aralık silkelemesi tekrar mı yaşanıyor? Fikirlerinizi çok merak ediyorum.

Dolar 13 TL, Euro 14 TL'ye kadar düşerse ve bunu yine uzun bir süre sabit tutabilirlerse, elimize baya bir alım fırsatı geçecek.

Saat 19,41.

Saat 20,02.

Son düzenleme:
Dolar 6 TL olsun hepimiz bu işi bırakıp gidelim, keşke haklı çıksalar.

Suudlardan gelen paralar satılıyor büyük ihtimal.

6 TL olsa bile kısa bir süre sonra eski yerine tekrar çıkacağını biliyoruz hocam. Umarım iyi bir düşüş olur da güzel bir alım yaparız.

6 TL olsa bile kısa bir süre sonra eski yerine tekrar çıkacağını biliyoruz hocam. umarım iyi bir düşüş olur da güzel bir alım yaparız.

Ben olsam doları akşam 16.80 aşağısı kapatıp. Şaklaban Nebati ve kukla Kavcıoğlu'nu görevden alırdım. Pazertesi günü acil faiz toplantısı yapıp göstermelikte olsa yükseltip devamı gelecek sinyali verirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…