Dolar Düşecek mi?

Her gün aynı konu açılıyor. Doların düşeceği falan yok. Para varsa derhal alınmalı PC. Ben iyiki dolar yükselmeden önce almışım. Şu az en az 250-300TL zararım olurdu :D

Ekonomi uzmanı @Eren Esen adlı kardeşimiz OHAL'den sonra ülkeye 500 milyar $ para akacağını, doların düşeceğini söylemişti. Sanırım son durumu ondan alabiliriz ama pekte itimat etmeyin söyliyeyim. Ülkeye 500 milyar dolar girecek demişti birkaç gün önce Çin'den 3.6 milyar $ borç aldık :)

Dolar düşer mi? Düşer düşer bekleyin :ROFL:

Enflasyon düşmediği sürece dolar düşmez. Bu ara her şeye zam geliyor. Bir de martta belediye seçimleri geliyor. Daha çok harcama yapılacak zam gelicek vs. Black Friday da alabilirsin ürünleri. Onun dışında daha bekletmeden alın derim.

sen sistemi olabildiğince şimdiden kur yoksa benim yaşadağımı yaşarsın gerçi ben 15 tatilde alcam ama olsun beğendiğim bilgisayar 4600 tl di şuan 5200 tl bakalım ben kaça alcam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı