Dolar düşer mi?

Welcome to Night City

Aynen dostum 2023'de mesela Türkiye böyle olacak fakat birkaç yapı farklılığı olabilir referans fotoğraf.
Bruh, doların düşmesi ekonomiyi iyileştirmez. Bi' tezek hakkında sadece sosyal medya kalıpları hakkında yorum yapmak saçmalıktır. Şuan faiz yükseldiği için dolar düşüyor ama alım gücünde değişiklik yok ve böyle giderse dolar düşer dedim, ekonomi düzelir demedim. Göz ardı listeme bi' boş daha kazandırdığınız için teşekkürler.

@EKAloji konuda ve cümlelerimde ne faiz ne ekonomi iyileşmesi ya da diğer tabir ile ekonomi düzelir veya düzelmez demedim. Kafanızdan güzel cümleler sıkıyormuşsunuz. Biraz gerçekçi olmaya davet ediyorum ondan önce ise söylediğim cümleden böyle saçma bir konuya geçtiğiniz teşekkürler. Son olarak cümleleri mantıklı okuyup cümlede anlam soruları çözünüz. Kaç yaşınızdasınız bilmiyorum ama cümlede anlamı işlediniz mi?

Sizin gibi paragraftan alakasız anlamlar çıkaranlar sınavlarda tökezliyorlar öğretmenleriniz umarım cümleye ve paragrafa göre anlam çıkarmanız gerektiğiniz ikaz etmiştir.

Paragraf ve cümlelerden alakasız manalar çıkarmamanız dileğiyle hayatta başarılar.😉

Yeni konular

Geri
Yukarı