Dolar düşer mi?

1 - kur yüksek.

2 - vergiler fazla.

3 - satıcılar fazla uyanık.

Açılış fiyatı 8300 TL olan PS5'in hiçbir yerde bu fiyata satıldığını görmedim. İnsanlar 4-5 bin kar koyup satıyorlar. :p.

Hocam PS 5 adamlarda 650 dolarcık bizde 8500TL'cik :D.

9000 olurdu ama araya satıcı giriyor işte satıcı da kendi faizini ekliyor hem de devletten daha fazla.

Haklısınız satıcılar çok çakal oluyor.

Faiz yükselmeye devam ederse düşer. Ne zaman faizler düşmeye başlar, fırlar. Merkez bankası faiz kararından önce eğer beklenti faiz artırımı ise iyice iner, karar sonrası beklenti karşılanmazsa çıkar. Beklenti karşılanırsa iyice düşer sonra biraz çıkar. Hep böyledir.

3070 stoklar da dünya genelinde yok. Ayrıca 3070 sadece Hepsiburada tek satılmıyor. 6500 TL ile 7200 arası oldukça model bulabilir insanlar elinde klavye olan yazıyor işte. Doları Hepsiburada ki fiyat listesi ile geleceği tahmin ediyor bu yazılandan bu çıkıyor bu da demek oluyor ki işte elinde klavyesi olan yazıyor.👎

Kardeşim ne tarz bir yazı bu? Konumuz doların düşüp düşmeyeceğini konuşmak bende fikrimi söyleyip bir örnek verdim. Ki örneğim doğru 7000 TL'lik kartlar bile 9000'e fırlamış. Ekran kartım GameGaraj'dan alınma 3070 Gaming Pro OC boş konuşup artistlik yapma neyi nereden alacağımı bilirim ben. Şu sitede bu tür insan düşmanlarının hala bulunması çok kötü, bu siteye yakışmıyor.

Geri
Yukarı