Dolar düşüşte peki seçimde ne olur?

Biraz bel kırdı gibi geliyor bana. Bir kaç gün daha böyle giderse Allah izniyle bişey olmaz demek istiyorum. Amerikanın belirttiği 2 haftalık süreç vardı. Gerçi anlaşmaya gittiler diye duydum S - 400 hakkında ama bakalım. Amerika bu belli olmaz her an bi ambargo gelebilir. Gözünün üstünde kaş var diye sıkıştırmaya çalışıyorlar zaten. Sudan sebepler aranıyor.
ABD’nin çok büyük bir parazit olduğunu biliyor ve takılıyorum fakat, bir adamın egosundan sebep bunlar. Peder abimizi içeri tıkıp gövde gösterisi yapıp bizi maffetmesine ne denmeli. ABD’nin gücüne biz sahip olsaydık ve onlar bir imamı içeri tıksaydı aynı kıyameti biz koparırdık. Bu yeni dünya’da güç olmaktan çok uyanık olmak lazım. Fakat bunu başaramıyor bizimkiler.
Dolar toplama zamanı seçimden sonra uçuş var.
Katılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üretim, siyasi belirsizlik, işsizlik, yabancı gözünde ülkeye güven, Akdeniz'de neler olacağı ve S-400 meselesi gibi birsürü etken var bunlar dolara etki eden faktörler. Bunların hiçbirinin doların düşmesi için sinyal verdiğini düşünmüyorum geçici bir düşüş ve müdahalelerle buralarda.

Akdeniz karışık. Herkes yığınak yapıyor diye biliyorum. Ya İranda kopacak savaş ya da bizde. Şehit olarak ölmek nasip olur inşallah 😀.

Yabancılar doları düşürüp borsayı yükseltiyorlar. Sonra borsadan çıkanlar, ucuzlamış dövizi alıp gidiyor ve sıçramalar şeklinde yükselişler oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı