Dolar düşüyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam belki dolar ciddi bir şekilde düşer. Zaten bu hepimizin istediği bir şey. Dediğiniz olay da bir nebze abrtılmasa cidden faiz fazla. Ben önümüz de bir engel görmüyorum. Ama her şey ucuz olsada bilemiyorum. Bizim millete de bir şey beğendirmek zor malasef.
Dolar veya Euro eğer gerçekten düşmüş olsaydı gıda fiyatlarınında eski yerine gelmesi gerekirdi. Faiz %17 den %10-12 arasına geldiğinde (en geç hazirana kadar faiz indirimi yapılacak) dolar gördüğü o 8₺ - 8,5₺ yi tekrar görecek.

Dolar veya Euro eğer gerçekten düşmüş olsaydı gıda fiyatlarınında eski yerine gelmesi gerekirdi. Faiz %17'den %10-12 arasına geldiğinde (en geç hazirana kadar faiz indirimi yapılacak) dolar gördüğü o 8₺ - 8, 5₺'yi tekrar görecek.

Hocam inşallah bu günlerde geçer ne deyim. Çoğu yaşı büyük bilen insanlar geçecek bu günleri de atlatıcaz diyor ama. Bilmiyorum hemen ümidi kesmek de saçma. Sonuçta ülke fazla kötülenince garip oluyorum.
Hocam inşallah bu günlerde geçer ne deyim. Çoğu yaşı büyük bilen insanlar geçecek bu günleri de atlatıcaz diyor ama. Bilmiyorum hemen ümidi kesmek de saçma. Sonuçta ülke fazla kötülenince garip oluyorum.
.
😔
@SkyLord06TR hocam neden güldünüz? Böyle birşeyin zor olacağına mı? Yoksa yazdığım yerde gülünesi bir yer mi var?

Arkadaşlar dolar ha bire düşerse satıcı fiyatı gene de aynı tutacaktır. Sebebi: Doların 8 TL olduğu sırada alınan ürünü adam neden 7 TL olarak saysın ?
Dolar 6-5 TL'ye düştüğünde sabit tutup faizi azaltmaya çalışmamız gerekiyor.
Ayrıca Ali Babacan'ın önerdiği 10 tane politika faizinin 6'sını şuan uyguluyorlar. Yani şuan ne olacağı tam kesin değil.
Biraz daha bekleyeceğiz fiyatların düşmesi için.

Garibanın yüzü gülür mü? Coinlerde tavan yaptı doğal olarak.

Konuyu hortlatmaya geldim.
1616373122099.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı