Dolar hesabında kart açmak

ahmetecemis_51

Decapat
Makaleler
1
Tam olarak izah edemememiş olabilirim ama asıl ödeme yöntemi dolar olan kart açmak istiyorum. Nasıl açabilirim?
Kullanacağım yer eBay.
The credit Card you add for selling costs should match your payout currency to avoid the possibility of additional fees.
Ödeme yöntemi dolar olunca dolar kartı açmam gerekiyor sanırsam (tam olarak ne dendiğini bilmiyorum kusura bakmayın).

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşınız 18'in altında ise böyle bir hesap açamazsınız aileniz olmadan. Bankalara gidip bu konuda bilgi almanızda fayda var. QNB veya ING yurt dışında da olduğu için bu bankaların bankamatik kartı ile yurt dışından alış-veriş yapmanız mümkün olabilir diye düşünüyorum fakat banka ile veya müşteri hizmetlerinden bilgi almalısınız.

Ürünü aldığınızda zaten karttan dolar olarak çekiyor. İşlem geçmişinde TL olarak gösterebilir fakat Ebay'a para dolar olarak gidiyor o gösterdiği uyarı bilgilendirme için.

Şöyle ki Enpara ve Papara'ları denedim fakat olmadı direk dolar hesabına bağlı bir kart denemem lazım sanırım.

Ürünü aldığınızda zaten karttan dolar olarak çekiyor. İşlem geçmişinde TL olarak gösterebilir fakat EBay'a para dolar olarak gidiyor o gösterdiği uyarı bilgilendirme için.

Kartlarımın hiçbirini kabul etmedi?

Papara'da olmaz da Enpara veya herhangi bir bankada olması gerek. Direk dolar hesabı açıp mevcut banka kartını o hesaba bağlamayı dene.

Papara'da olmaz da Enpara veya herhangi bir bankada olması gerek. Direk dolar hesabı açıp mevcut banka kartını o hesaba bağlamayı dene.
Yok ilk enpara denedim olmadı sonra papara denedim zaten oda olmadı.
Şimdi herhangibir bankadan dolar hesabı açıp dene diyorsunuz anladığım kadarıyla.
Bide bana kartı olması veya içinde para olup olmaması önemli midir?

Geri
Yukarı