Dolar ne zaman düşer?

Dışişleri bakanlığı şiddetle kınadı. Cumhurbaşkanı kabine sonrası gereken cevabı verdi.
İnternette gördüğüm açıklamasında Ermenistan ile ilişkilerin gelişmesi haricinde pek bir şey dediğini göremedim ve bu cevap en az Trump'ın yazdığı mektuba verilen cevap kadar berbat. Eğer benim gördüğüm eski ise sizin dediğiniz cevabın linkini atar mısınız?
Amerika'nın kölesi olana kadar düşmeyecek arkadaşlar, belki hükumet değiştirip kırmızılı bir parti olursa kulu köpeği olur Amerika'nın dolar 1.5TL olur ama kendi arabanı,silahını,IHA'nı,SIHA'nı,Helikopterini,Uçağını üretemezsin. Seçim sizin tabii.

Türkiye'nın sıcak parayla yürüdüğünü bilmeyenler "128" diye geziyor :D komik. Merkez bankasından para kaçıran şuana kadar görülmemiştir çünkü öyle bir imkan yok :D 128 milyar dolar kullanıldı arkadaşlar,her zaman yaptığımız gibi kullandık kurlara dönüştürdük. Cevabı bilmeyenler de CB'nin İnstagramına girip 7dakikalık videoyu izleyebilirler. Sürekli yapılan bir şey bu hani. İlk defa değil Türkiye'nin yürüyüş şekli buydu 20sene öncesinde de şimdi de neden bu kadar abartıyorlar anlamadım? Bu ülkeden 128milyar dolar kaçırılmış olsa dolar 8TL değil 40TL olurdu arkadaşlar.
Hocam İHA vs. yerli üretim projeler konusunda size katılmıyorum. İktidar değişimi ile başa geçecek insanlar eğer ağaçlı partiden olmadığı sürece yapılır. Bu arada o paraların kaybolması konusunda bilgi eksikliğiniz var. Muhalefetin söylediğine göre o para kurlar düşsün diye piyasaya sürüldü. Yani zaten o para kaybolduğu süreçte dolar düştü ama paranın bitişi tekrardan yükselmeye başladı. Bu iddialar çok daha uzun süredir var hatta 2019 yılından beri var eğer yanlış bilmiyorsam ama hiç bir para miktarı belirtilmemişti.

Son düzenleme:
İnternette gördüğüm açıklamasında Ermenistan ile ilişkilerin gelişmesi haricinde pek bir şey dediğini göremedim ve bu cevap en az Trump'ın yazdığı mektuba verilen cevap kadar berbat. Eğer benim gördüğüm eski ise sizin dediğiniz cevabın linkini atar mısınız?

Hocam İHA vs. yerli üretim projeler konusunda size katılmıyorum. İktidar değişimi ile başa geçecek insanlar eğer ağaçlı partiden olmadığı sürece yapılır. Bu arada o paraların kaybolması konusunda bilgi eksikliğiniz var. Muhalefetin söylediğine göre o para kurlar düşsün diye piyasaya sürüldü. Yani zaten o para kaybolduğu süreçte dolar düştü ama paranın bitişi tekrardan yükselmeye başladı. Bu iddialar çok daha uzun süredir var hatta 2019 yılından beri var eğer yanlış bilmiyorsam ama hiç bir para miktarı belirtilmemişti.
Aslında Murat Muratoğlu bu konunun takibini yapıyordu ve yaklaşık 6 ay içerisinde eritilen yani faizi düşük tutmak adına piyasaya sürülen meblanın 60 milyar doları geçtiğini de düzenli olarak analizlerinde belirtmişti.

Aslında Murat Muratoğlu bu konunun takibini yapıyordu ve yaklaşık 6 ay içerisinde eritilen yani faizi düşük tutmak adına piyasaya sürülen meblanın 60 milyar doları geçtiğini de düzenli olarak analizlerinde belirtmişti.
Hocam Murat Muratoğlu'nu bende takip ediyorum ama o bir partiye üye değil diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu hükümet iktidarda olduğu sürece çokomelli ekonomiye durmak yoook, yola devam (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı