EA App Dolara Geçti

Zaten direkt EA App üzerinden oyun alan çok kişi yok alan kişide Steam'e göre ucuz oluyor diye alıyordu. Çok saçma ve gereksiz geçiş.

Vallahi bu işin gereksizi falan yok bence hocam. Çok kötü bir his ve duygu veriyor insana. Oyunları beş para etmese bile koyar insana. Çünkü bunlar biliyorsun önemli şeyler.

Bugün insanların eğlencesine el koyanlar yarın neler yapmaz. (!)

Zaten Steam dolara geçmesi Türk oyunculuğuna büyük bir darbe vurdu bu saatten sonra oyunlarda Sony oyunları dışında yeni oyunlarda Türkçe alt yazı çıkacağını düşünmüyorum.

Zamanında ülke büyük potansiyel taşırken 2-3 yıl içinde oyunculuk darmaduman oldu.

EA App'ten hiç oyun almama rağmen Battlefield seti ile bir tane Star Wars oyunu Prime Gaming sayesinde kütüphanemde. Bir 10-15 tane de Steam'den gelen oyun var. Yani anlatmaya çalıştığım şey kütüphanesinde 25-30 oyun olan biri bile EA App'ten oyun almamış olabiliyor. Bu durumda da haklısınız, oldukça boş bir geçiş.
Hocam şu zamana kadar 1 kere aldım o da geçen voidu üzerinden AC Valhalla. Kaç yıldır kullaniyorum ilk defa aldim o da Steamden ucuz diye. Steam 50-100tl daha pahalı olsa gene steami seçerdim ama fark çoktu. Ama şimdi hani neden EA üzerinden alayım ki sebep düşünüyorum yok,EA Appin Steame göre iyi hiçbir yani yok. Kaldi ki destek yönünden EA çok kötü. Bir BF1 dlcsiyle ilgili sorun yaşadim 2 hafta sürmüştü çözmemiz.

Verdigim örnekte key örneği onu bile ordan almamışım aslında

Geri
Yukarı