Doların düşüşü ne zaman fiyatlara yansır?

Hocam dolar büyük darbe düşüş yapmıyor 7.40'dan 7ye düşmesi büyük düşüş değil ayrıca dolar 2 sene önce daha büyük bir problemken şimdi vergilerle yarışıyor asıl sıkıntı vergiler dolar 4 5 TL olsa gine iyi.

Not: Evet satıcılarda paragöz insanlar.

Hocam dolar 8,60 gibi bir seviyeden geldi. Fiyatlar 8,60 seviyesinde hala ve hala.1.5 liralık bir düşüş büyük bir düşüş ve düşmeye devam ediyor.

Hocam dolar 8,60 gibi bir seviyeden geldi. Fiyatlar 8,60 seviyesinde hala ve hala.1.5 liralık bir düşüş büyük bir düşüş ve düşmeye devam ediyor.

Hocam doların düşüşü geçici gine 1 2 aya çakılır kalır yerinden doları dolar bozdurarak değil üretim yaparak düşürebiliriz ki biz onu yapamıyoruz.

2023'te (!) şaka bir yana hocam ne zaman yansıdı ki fiyatlara doların düşmesi ha yansıdıysa da maksimum 200 lira falan düştü sonra yine 500 lira arttı.

Bunlara sağlam sövmek lazım ama ban yemek gibi bir derdim yok :) .
Hocam doların düşüşü geçici gine 1 2 aya çakılır kalır yerinden doları dolar bozdurarak değil üretim yaparak düşürebiliriz ki biz onu yapamıyoruz.

Hocam bankaların tahmini(yurt dışı) doların düşüşünün devam edeceği yönünde. Devam edeceği düşünülüyor. Bir de artık bazı şeylerin farkına vardı ekonomiyi yönetenler iyi bir yönetim var.

En son yurt dışından alacak herkes, anca akılları başlarına gelecek. Haram zıkkım olsun böyle kötü niyetli insanlara. Hepsine demiyorum, kötü niyetli insanlardan bahsediyorum.

Dolar yükselince ucuz alınan elektronik cihazların fiyatını yükseltiyorlar ama geri dolar düşüncede fiyatı düşürmemeleri ironik.
Bu arada kullandığımız bilgisayarlar tıpatıp aynı nefret ettim bende, kasa toplayacağım yakında.

Dolar yükselince ucuz alınan elektronik cihazların fiyatını yükseltiyorlar ama geri dolar düşüncede fiyatı düşürmemeleri ironik.
Bu arada kullandığımız bilgisayarlar tıpatıp aynı nefret ettim bende kasa toplayacağım yakında.

3 senedir oyun oynamaya çalışıyorum bu ölüyle. İnşallah yakında fiyatlara yansır.

Geri
Yukarı