Doların pazara etkisi

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Bugün fark ettim ( CS:GO skinlerim) hepsi hir anda artmıs aynı şekil pazardaki çoğu şey de öyle. Örneğin 750 olan 980, 1600 olan 1800 olmuş vs. sorum şu: Bu etki yüksek ihtimal dolardan kaynaklanıyor çünkü her şey artmış. Dolar anlık işliyor olamaz. Aynı şekil dolar 18'den 13'e bir anda indiğinde de anlık işlememişti. Bu doların etkisi kaç günde işliyor bilginiz var mı?

Hocam şöyle anlatayım dolardan kaynaklı değil dolardan kaynaklı olan sadece 5-10 lira etki eder. Daha çok kullanıcı kaynaklı bak örnek veriyorum;

asd.jpg

Şu silahı 200 liraya aldım. Aldığım zaman 100'den fazla kişide vardı sabah bir uyandım sadece 58 kişi pazara atmış. Bundan daha iyileri bu silahtan çok daha ucuz. Arz talep oranı bir şeyden ne kadar azsa fiyatı o kadar pahalı pazarları kontrol et o pahalı olan silahlardan anca 15-20 kişide vardır.

Bugün fark ettim ( CS:GO skinlerim) hepsi hir anda artmıs aynı şekil pazardaki çoğu şey de öyle. Örneğin 750 olan 980, 1600 olan 1800 olmuş vs. sorum şu: Bu etki yüksek ihtimal dolardan kaynaklanıyor çünkü her şey artmış. Dolar anlık işliyor olamaz. Aynı şekil dolar 18'den 13'e bir anda indiğinde de anlık işlememişti. Bu doların etkisi kaç günde işliyor bilginiz var mı?
Dolar 18'den 13'e inince baya etkisi oldu ne demek olmadı? Her gece pazara kur güncellemesi geliyor değiştiyse bilmiyorum ama şimdiye kadar hep gece saatlerinde geldi.

Dota 2 de skin alıyordum hesabıma mesela dün techiesin ölümsüz kostümünün bir parçasını 10 TL'ye aldım 1 saat sonra 19 olmuştu şu an 13 sürekli oynuyor fiyat.

Geri
Yukarı