Dolar'ın yükselmesinde 2001 krizinin etkileri devam ediyor

Google üzerinden de bir içeriğe ulaşamamıştım ama doğruluğunun teyidini bekledim. İçerik "kurmaca".

Google üzerinden de bir içeriğe ulaşamamıştım ama doğruluğunun teyidini bekledim. İçerik "kurmaca".

Evet, haberi okudum şimdi. Maalesef, bu haber yanlış olsa bile sayın bakanın bizle alenen dalga geçtiği birçok yerde görülüyor. "Maaşını dolarla mı alıyorsun?" gibi. Yine de bilgi için teşekkürler. Twitter'da da Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi düzenbazlığın hakim olduğunu görme fırsatı buldum böylece.

Evet, haberi okudum şimdi. Maalesef, bu haber yanlış olsa bile sayın bakanın bizle alenen dalga geçtiği birçok yerde görülüyor. "Maaşını dolarla mı alıyorsun?" gibi. Yine de bilgi için teşekkürler. Twitter'da da Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi düzenbazlığın hakim olduğunu görme fırsatı buldum böylece.

Konu, o değil. Konu, bu haberin yanlış ya da kurmaca olması.

Bilgisayar toplamak için siteleri geziyorum
5931b85d0f25443ec4c6394d.jpg

Karşılaştığım manzara
fasft.jpg

Kapanış
shutterstock_140804677.jpg

Bizim millet genelde sosyal medya denilen çöplükte her denilene kayıtsız şartsız inanır. Acaba gerçeği nedir, ne değildir araştırmaz.

Kendisini zerre kadar sevmem. Yalan haber üretenlerden de bir o kadar nefret ederim.

Ben habere dair ne görüntü ne de ses kaydı bulabildim. Kıytırık bir görsel dışında ortada bir şey yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı