Dolby Access çalışmıyor

Undertaker86

Picopat
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar uygulama açılmıyor. Yükleniyor sonra kendi kjendine kapanıyor.
Hata raporu:
Günlük Adı: Application
Kaynak: Application Hang
Tarih: 28.10.2023 16:31:42
Olay Kimliği: 1002
Görev Kategorisi:Asılı Kalan Olaylar
Düzey: Hata
Anahtar sözcükler:
Kullanıcı: SYSTEM
Bilgisayar: Rog_Strix_G18
Açıklama:
1.0.0.0 sürümlü DolbyAccess.exe programı Windows ile etkileşimi durdurdu ve kapatıldı. Sorun hakkında daha fazla bilgi olup olmadığını görmek için Güvenlik ve Bakım denetim masasındaki sorun geçmişini kontrol edin.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-28 164125.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-28 164125.png
    243,9 KB · Görüntüleme: 54
Arkadaşlar uygulama açılmıyor. Yükleniyor sonra kendi kjendine kapanıyor.
Hata raporu:
Günlük adı: Application.
Kaynak: Application hang.
Tarih: 28.10.2023 16:31:42
Olay kimliği: 1002.
Görev kategorisi: Asılı kalan olaylar.
Düzey: Hata.
Anahtar sözcükler:
Kullanıcı: System.
Bilgisayar: Rog_strix_g18.
Açıklama:
1.0.0.0 sürümlü DolbyAccess.exe programı Windows ile etkileşimi durdurdu ve kapatıldı. Sorun hakkında daha fazla bilgi olup olmadığını görmek için güvenlik ve bakım denetim masasındaki sorun geçmişini kontrol edin.

Merhaba ben de aynı sorunu ROG Zephyrus G16 cihazımda yaşıyorum belirli bir süre yükleme ekranında kaldıktan sonra uygulama kapanıyor. Bu sorun bende son Windows 11 güncellemesi (ses sekmesine, ses karıştırıcısı gibi güncellemeler geldi.) Sonrasında başladı sanırım Dolby'nin güncelleme yapmasını bekleyeceğiz.

Uygulamayı sıfırladım, onardım, kaldırdım tekrar yükledim hiçbirisi işe yaramadı. Windows 11 Pro mu kullanıyorsunuz?

Evet, aynı şeyleri ben de denedim ama işlemiyor. Evet, Windows 11 Pro 22H2. Dolby'e mail attım ama geri dönmediler. Kısa süre içerisinde hallolur diye umut ediyorum.

Geri
Yukarı