Dolby Access düzgün çalışmıyor

RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Samsung 860 EVO
Ekran kartı
GTX 950M
İşlemci
i7-6700HQ
Herkese günaydın, normalde Dolby accsess uygulamasını satın aldım ve düzgün bir şekilde kullanıyordum. Dün gelen uygulama güncellemesi sonrası, modlar arasında geçiş yapmama rağmen hiçbir değişiklik olmuyor. Uygulamayı yeniden kurdum. Ses sürücüsünü yeniden kurdum fakat bir değişiklik olmadı. Bunun nedenini bilen var mı? Ya da bu problemi yaşayan birileri?

Dosya Ekleri

• Screenshot 2022-10-09 083355.png
    Screenshot 2022-10-09 083355.png
    185 KB · Görüntüleme: 69
Herkese günaydın, normalde Dolby accsess uygulamasını satın aldım ve düzgün bir şekilde kullanıyordum. Dün gelen uygulama güncellemesi sonrası, modlar arasında geçiş yapmama rağmen hiçbir değişiklik olmuyor. Uygulamayı yeniden kurdum. Ses sürücüsünü yeniden kurdum fakat bir değişiklik olmadı. Bunun nedenini bilen var mı? Ya da bu problemi yaşayan birileri?
Dolby destekli bir sisteminiz yoksa böyle oluyor.

Bende de aynı sorun mevcut mecburen güncelleme bekleyeceğiz anlaşılan.

Şimdilik eski sürüme dönmek isterseniz verdiğim linkten 3.14 sürümüne dönebilirsiniz. Siteye kefil değilim ama başka sitede de güncel sürüm bulamadım.

Şu an 3.14 sürümünü kullanıyorum ve sıkıntı yok.

Geri
Yukarı