Dolby Atmos alınır mı?

BurakOBd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba öyle takılırkan Dolby Atmos'a denk geldim. Ses kalitesini arttırdığını söylüyor. Oyunlarda falan adamları bulmama yardımcı olur mu? Ses kalitesi ne düzeyde artar acaba? Alınmaya değer mi? (ses kalitesini arrtıran başka bir uygulama varsa onu da söyleyebilirsiniz)
Kulaklık: Rampage Alpha X

Temelinde efekt yapıyor.
Dolby uyumlu bir kulaklığın varsa işine yarayabilirde ne müzik ne oyunda önermem kulaklığına özel eko ayarları falan varsa onlara bakabilirsin bunun haricinde fazla kaliteli olmayan oyuncu kulaklıkların sürücüleri kötü oluyor bass ayarlarını -5 veya -10 gibi azaltırsan çevre sesleri duymada yardımcı olur.

Dolby Atmos müzik için iyidir fakat DTS X in oyunda daha iyi olduğunu söyleyebilirim.

DTS X fiyatı 56, 25TL olarak gördüm bu fiyat her ay mı veriliyor yoksa sadece bir seferlik mi?
Bir de bu tarz programlarda kulaklığın bir önemi var mı acaba?

Temelinde efekt yapıyor.
Dolby uyumlu bir kulaklığın varsa işine yarayabilirde ne müzik ne oyunda önermem kulaklığına özel eko ayarları falan varsa onlara bakabilirsin bunun haricinde fazla kaliteli olmayan oyuncu kulaklıkların sürücüleri kötü oluyor bass ayarlarını -5 veya -10 gibi azaltırsan çevre sesleri duymada yardımcı olur.

Kulaklığım Dolby uyumlu mu bilmiyorum maalesef. Bass ayarlarını nereden yapabilirim acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı