Dolby Atmos cızırtı yapıyor

Kulaklığım Logitech G332.
Kulaklık stereo. Yani çift taraflı/çift kanallı. Bu da demek oluyorki, iki açıdan (sağ ve sol) ses verebilir.
Surround dediğiniz teknoloji ise kabaca söylemek gerekirse 7.1 ya da surround destekli kulaklıklarda kullanılan 360 derece gibi açılarda ses verme teknolojisidir. Siz kendi kulaklığınızda bu işlemi yapmaya kalkarsanız kulaklık uyumsuz olduğu için bir etkisi olmayacaktır, fazla kanal kullanmaya çalıştığı için cızırtı gelecektir.
Diye düşünüyorum.

Kulaklık stereo. Yani çift taraflı/çift kanallı. Bu da demek oluyor ki, iki açıdan (sağ ve sol) ses verebilir.
Surround dediğiniz teknoloji ise kabaca söylemek gerekirse 7.1ya da Surround destekli kulaklıklarda kullanılan 360 derece gibi açılarda ses verme teknolojisidir. Siz kendi kulaklığınızda bu işlemi yapmaya kalkarsanız kulaklık uyumsuz olduğu için bir etkisi olmayacaktır, fazla kanal kullanmaya çalıştığı için cızırtı gelecektir.
Diye düşünüyorum.

Peki yapabiliceğim bir şey var mı?

Peki yapabiliceğim bir şey var mı?
Bak kardeşim, hiç detay vermiyorsun. Atıyorum işletim sistemi ve kulaklık nedir dedim sadece kulaklığı verdin. Konuya sadece kullandığın bir programı ve oluşan cızırtıyı yazmışsın. Ne yapmaya çalışırken cızırtı çıktığını, niye o programı kullanmak istediğini vb. yazarsan memnun olurum.

Bak kardeşim, hiç detay vermiyorsun. Atıyorum işletim sistemi ve kulaklık nedir dedim sadece kulaklığı verdin. Konuya sadece kullandığın bir programı ve oluşan cızırtıyı yazmışsın. Ne yapmaya çalışırken cızırtı çıktığını, niye o programı kullanmak istediğini vb. yazarsan memnun olurum.

Windows 10 kullanıyorum bütün Update'lar kurulu. Uygulamaya ilk girişimde başladı cızırtı.

Yeni konular

Geri
Yukarı