Dollar.gg Güvenilir midir?

MovikMovuq

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar selam... Yaklaşık birkaç aydır dollar.gg sitesi üzerinde düşünüyorum. Son zamanlarda sitenin arayüzü ve çalışma prensibi değişti. Ben de bu site üzerinden GTA V almayı düşünüyorum. Bu siteyi tercih etme sebebim; GTA V 6.99$. Yaklaşık 29-30 TL olabiliyor. Ben de bu akşam bu site üzerinden GTA V'i almayı düşünüyorum. Bir de size danışmak istedim :) Bu site güvenli mi? Almam yararlı mı? Bundan daha uygun ve güvenli bildiğiz bundle sitesi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, indirim üstüne indirim olsa bile o oyun size 7 dolardan satılamaz büyük ihtimalle çalıntı kredi kartları ile key alınıp öyle satılıyordur. Ayrıca bildiğim kadarıyla ".gg" uzantısı bedava verilen bir uzantı ve kendi sitesine bile ücretli uzantı alamayan bir siteden bahsediyoruz burada.Tavsiyem hiç bulaşma. :)

Merhaba, indirim üstüne indirim olsa bile o oyun size 7 dolardan satılamaz büyük ihtimalle çalıntı kredi kartları ile key alınıp öyle satılıyordur. Ayrıca bildiğim kadarıyla ".gg" uzantısı bedava verilen bir uzantı ve kendi sitesine bile ücretli uzantı alamayan bir siteden bahsediyoruz burada.Tavsiyem hiç bulaşma. :)
Çok doğru cevap vermişsin.

İndirim olsa bile o kadar düşük fiyatlara satılacağını düşünmüyorum.
Güvenilir Sitelerden alışveriş yapın

araştırmadan okumadan 3.50 dolar (21 tl) yatırdım ve gta v kasayı çekmeye çalıştım ama site hiçbir kasayı açmadı param içeride kaldı tamamen site bozuk kısacası kazıklandım ama vefasız başı eller ayaklar çekermiş bundan sonra bilindik sitelere yöneleceğim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı