Voidu güvenilir midir?

Mail gönderdin mi? Valhalla'yı ucuz gördüm diye Epic'ten iade ettim hemen, pişman olacağım galiba
Gönderim de otomatik mesaj attılar.Pek umursayan bir site gibi gelmedi bana,bir tane daha yazdım olmazsa iade istiyecegim.Bazıları alışverişte hiç sorun yaşamamış bilmiyorum ama sorun çözülsün yada çözülmesin bir daha alışveriş yapamam ve önermem

Arkadaşlar steam key olarak mı geliyor oyun?
Ubisoft oyunları dışında evet diye biliyorum

Şu an bende Valhalla Complete Pack aldım. Sorunsuz bir şekilde giriyor.
Saat 4 gibi mail aldım kontrol ettim gelmiş hesabıma neden böyle oldu anlamadım ama mükemmel fiyata aldığıma sevindim

Mail gönderdin mi? Valhalla'yı ucuz gördüm diye Epic'ten iade ettim hemen, pişman olacağım galiba
Sorunum çözüldü eğer hala düşünüyorsan alabilirsin.Delux veya comple edition olarak al standart sürüm stokta yok

Saat 4 gibi mail aldım kontrol ettim gelmiş hesabıma neden böyle oldu anlamadım ama mükemmel fiyata aldığıma sevindim

Sorunum çözüldü eğer hala düşünüyorsan alabilirsin.Delux veya comple edition olarak al standart sürüm stokta yok
Standart edition stok yoktu Deluxe aldım fakat diğer oyunların stoğu yoktu bende Indiegala sitesinden aldım orada da aynı fiyatlar. Hatta Brotherhood Voidu'da yoktu Indiegaladan aldım

Sorun yaşayana kadar güzel. Yaşarsan, destek ekibinin maillerine cevap vermesini beklerken yaşlanabilirsin

Geri
Yukarı