Dolunay kılıcı neden bu kadar sevildi?

Ben herhalde dilenerek zengin olmuştum. O parayla - zarar oranlı Dolunay almıştım, sonra ne olduğunu tam hatırlamıyorum "Papatyaşaman" diye birisi +6'ya sanırsam kadar yükseltti, sonra da satmıştım.

Bi' de bana zehir ve su perisi kılıcı daha güzel geliyor.

Berkay bu herifin kılıcını nasıl çalıyor hala anlamadım. Ölünce itemleri yere mi düşüyor?
Üşenmeyip anlatacağım. Dolunayı olan çocuk büyük ihtimalle serbest'e almış (yani kısa bir süreliğine herkesi öldürebileceğin bir savaş seçeneğini açmış) fakat bunu açıp birini öldürürsen hanene - puan yazılıyor. Ve oyun sana Zalim, Agresif, Hileli gibi sana kötü taglar veriyor. Bunu gören tüm oyuncular sana saldırabiliyor. Ve seni öldürüp ganimetini çalabiliyor. Tabiki düşmemesini istiyosan Lucy'nin yüzüğü diye bir nesne var bu takılıysa öldüğünde sadece yüzüğün düşüyor. Ve ek olarak diyeceksen ki ben bu kötü namı kısa süreliğine gizleyeyim olmaz mı diye evet gizleyebilirsin kaçağın pelerini o tagı gizliyor. Diğer oyuncular senin zalim olup olmadığını anlayamıyor. Tamamen bunlardan kurtulmak için ise zen fasulye yiyorsun ve derecen +'ya çıkıyor.

Son düzenleme:
Üşenmeyip anlatacağım. Dolunayı olan çocuk büyük ihtimalle Serbest'e almış (yani kısa bir süreliğine herkesi öldürebileceğin bir savaş seçeneğini açmış) fakat bunu açıp birini öldürürsen hanene - puan yazılıyor. Ve oyun sana Zalim, Agresif, Hileli gibi sana kötü taglar veriyor. Bunu gören tüm oyuncular sana saldırabiliyor. Ve seni öldürüp ganimetini çalabiliyor. Tabii ki düşmemesini istiyorsan Lucy'nin yüzüğü diye bir nesne var bu takılıysa öldüğünde sadece yüzüğün düşüyor. Ve ek olarak diyeceksen ki ben bu kötü namı kısa süreliğine gizleyeyim olmaz mı diye evet gizleyebilirsin kaçağın pelerini o tagı gizliyor. Diğer oyuncular senin zalim olup olmadığını anlayamıyor. Tamamen bunlardan kurtulmak için ise zen fasulye yiyorsun ve derecen +'ya çıkıyor.

Sistem kağıt üzerinde fena değil ama uğraşıp aldığın eşyaların düşmesi hoş değil.

Geri
Yukarı