Witcher 3'te hangi kılıcı kullanacağımı anlayamıyorum

Biliyorum hocam o görevi. Başka bir seçenek var mı bilmiyorum ama hepsini öldürmüştüm eğer aynı görevi düşünüyorsak. Modlar hakkındaki görüşüm hala değişmedi. Hiçbir mod kullanmak istemiyorum. Yardımınız için teşekkürler! 🥰

Hocam yine ben :) Aile meseleleri görevini yapıyorum şuanda. Baronun kızını buldum ve gelmeyeceğini söyledi. Barona dönüp anlattım. Şuan karısını bulmam gerekiyor sadece o kaldı ama takip edebileceğim herhangi bir şey göstermiyor haritada. Velen'deki ipucuları takip et diyor sadece. Ne yapmam gerek?
İleriki görevlerdede karşına çıkacak bu durum,görev için ipucu olmuyor bu durumda anlaki başka bir görev ile bağlantılı.Diğer görevleri yapınca o görevde tamamlanıyor.Sıkça var bu oyunda.

Herkese teşekkürler. Gümüş kılıç gerektiren yaratıkların can barı beyaz mı oluyor? Bir de bu kullanımların hikayesel olarak bir açıklaması var mı? Mesela canavarlara çelik kılıç işlemiyor bu yüzden sadece gümüş kılıç ile öldürebiliyor gibi.
Canavarlar gümüş ile öldürülebilir.
Canavarlara çelik kılıç ile saldırırsan aşırı gülünç hasar oranları ile karşılaşırsın.
Gümüş kılıç ile insanlara tam hasardan vurabiliyorsun ama o kadar hızlı kırılıyor ki aklın hayalin durur.
Oyunda silahın zarar görürse sadece verdiği hasar düşüyor ama silah toptan gitmiyor.(Ben denedim bir silahla silah sağlamlığı %0 oldu)

Hocam yine ben :) Aile meseleleri görevini yapıyorum şuanda. Baronun kızını buldum ve gelmeyeceğini söyledi. Barona dönüp anlattım. Şuan karısını bulmam gerekiyor sadece o kaldı ama takip edebileceğim herhangi bir şey göstermiyor haritada. Velen'deki ipucuları takip et diyor sadece. Ne yapmam gerek.
O otomatik bir görev. Velen'deki ipuçlarını arayıp Baron'un karısını bulduğun zaman görev güncellenmiş olacak.

Yapman gereken tek şey, "J" tuşuna basman. Bastığın gibi karşına görevler çıkacak. Ana görev, ikincil görev, kontrat vs. gibi. Hepsinin üstüne basıp genişletebilirsin ve uygun olan görevin üstüne tıklayıp yapmaya başlayabilirsin.

"Cadının Peşinde" adlı görevi çok büyük ihtimalle yapmadın. Bu görevi seçip yapman gerekiyor. Çünkü bu görev, Baron'un karısı ile bağlantılı. Bu gibi birçok bağlantılı görev var oyunda :) Görevlerin ekran görüntüsünü atarsan daha iyi yardımcı olabilirim dostum.

O otomatik bir görev. Velen'deki ipuçlarını arayıp Baron'un karısını bulduğun zaman görev güncellenmiş olacak.

Yapman gereken tek şey, "J" tuşuna basman. Bastığın gibi karşına görevler çıkacak. Ana görev, ikincil görev, kontrat vs. gibi. Hepsinin üstüne basıp genişletebilirsin ve uygun olan görevin üstüne tıklayıp yapmaya başlayabilirsin.

"Cadının Peşinde" adlı görevi çok büyük ihtimalle yapmadın. Bu görevi seçip yapman gerekiyor. Çünkü bu görev, Baron'un karısı ile bağlantılı. Bu gibi birçok bağlantılı görev var oyunda :) Görevlerin ekran görüntüsünü atarsan daha iyi yardımcı olabilirim dostum.
O görevi bitirdim fakat kadınlara kulak misafiri ol kısmını yapamamışım. Orası başarısız olarak gözüküyor. Ayrıntı orada mıydı? Kulak misafiri olma kısmında çok önce başarısız olmuştum. Baronu yumruk dövüşünde yenmeden önce.

O görevi bitirdim fakat kadınlara kulak misafiri ol kısmını yapamamışım. Orası başarısız olarak gözüküyor. Ayrıntı orada mıydı? Kulak misafiri olma kısmında çok önce başarısız olmuştum. Baronu yumruk dövüşünde yenmeden önce.
Görevin fotoğrafını atar mısın? Başarısız olan yeri. Görev ismiyle birlikte.

Görevin fotoğrafını atar mısın? Başarısız olan yeri. Görev ismiyle birlikte.
Görevin ismini yanlış yazdınız sanırım veya ben yanlış anladım. Hallettim şuanda görevi. Baronun karısını buldum. O da anlattı Ciri ile ilgili bildiklerini. Benim bahsettiğim görev farklı sanırım. Sormak istediğim başka bir şey var. Balta ve kılıç kullanmanın mekanik olarak bir farklılığı var mı?

Görevin ismini yanlış yazdınız sanırım veya ben yanlış anladım. Hallettim şuanda görevi. Baronun karısını buldum. O da anlattı Ciri ile ilgili bildiklerini. Benim bahsettiğim görev farklı sanırım. Sormak istediğim başka bir şey var. Balta ve kılıç kullanmanın mekanik olarak bir farklılığı var mı?
Yok maalesef bende çok kastım balta için ama yok.

Aynı mekanikler. Balta kullanırsan şu mekanik devreye giriyor diye bir şey olmuyor.

"Cadının Peşinde" adlı görevden bahsediyorum ben. Neyse, sorunu çözmüşsünüz en azından.

Geri
Yukarı