Gıda Domino's Pizza 200 TL büyük boy pizza fırsatı!

xCCessaRRx

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kıyas olması bakımından tekli orta boy pizzayı da ekledim. Tabi ki 2 kişilik orta boy için daha tasarruflu bir menü de var ama bunun fiyatı da bayağı uygun. Bu arada Getir'de gördüm bunu diğer platformlarda var mı bilmiyorum.
as.png

Bu tarz markalar şubeden şubeye epey değişiyor. Ama ekseriyetinin vasatın da altında olduğunu kabul etmek gerek. Biz Yemeksepeti'ndeki kampanyayla 2 büyük boy pizzayı 250'ye almıştık birkaç gün önce. Yani ne kadar uygun ne kadar pahalı tartışılır elbette. Bizim için makuldu. İyi bir şube olduğu için epey hızlı ve lezzetli getirmişlerdi.

Hiç uygun değil. Zaten yemeksepetinde de aynı fiyata satılıyor. Dominos'un pizzası Türkiye'de berbat ve üstüne malzeme bile koymuyorlar. Az malzemeli hamura da 200 lira verilmez.

Lokasyon ve yoğunluk dehşet fark ediyor. Komik gelecek ama İstanbul'da farklı yerlerden 200 kere Dominos'tan sipariş vermişimdir toplasan 20-30 tanesi güzel diyeceğin şekilde geldi. Kalanların alayı vasattı.

Rize'de 3 kere sipariş verdim sanki İtalyan restoranından söylüyoruz hepsi güzelce pişmiş, malzemesi ve peyniri bol, dumanı tüterek geldi.

Şu akbabalara artık para kazandırmayın evde yapsan daha bereketli olur abartısız söylüyorum. Fİyatlar yükseldi, gramaj düştü zaten içine koklatıyorlar artık.

Şu akbabalara artık para kazandırmayın evde yapsan daha bereketli olur abartısız söylüyorum. Fİyatlar yükseldi, gramaj düştü zaten içine koklatıyorlar artık.
Hiç uygun değil. Zaten yemeksepetinde de aynı fiyata satılıyor. Dominos'un pizzası Türkiye'de berbat ve üstüne malzeme bile koymuyorlar. Az malzemeli hamura da 200 lira verilmez.
En beğendiğiniz pizza markaları neler? Ben hep Domino's - Pizza Hut'tan aldığım için pek bilgili değilim.

Geri
Yukarı